Як зробити вдома фонтан

На жаль, не багато хто з нас можуть дозволити собі жити у величезному особняку з невеликим фонтаном в величезному холі. Однак розкоші час від часу хочеться всім. Так що багато хто замислюється про придбання невеликого фонтанчика навіть в квартиру. Але вони все ж не дешеве. А чи можна зробити фонтан своїми руками? Дійсно, можна.
Вам знадобиться
  • Ємність для фонтану, клей, акваріумна помпа, невеликий шматок шланга, поліетиленова плівка, керамзит, кілька великих каменів для підставки, черепашки і декоративні камінці, велика раковина. Так само можна використовувати для оформлення фонтану грунт різних кольорів та інші матеріали на ваш смак.
Інструкція
1
Підберіть ємність для фонтану. Головне, щоб вода не могла з неї витекти. Зробіть в обраній вами ємності отвір для шланга. Саме з неї буде витікати вода. Закріпіть шматок шланга на помпі. Простежте, щоб ніщо не заважало воді протікати по ньому. Встановіть конструкцію на дно ємності.
2
Рівномірно розрівняйте керамзит по дну ємності, закривши при цьому помпу. Накрийте все поліетиленовою плівкою. У плівці повинно бути отвір, через яке можна буде вивести шланг. Покладіть зверху декоративний грунт.
3
Склейте поставку для раковини з великих каменів. Пам'ятайте, що клей повинен бути водостійким, а через підставку повинна бути можливість протягнути шланг. Встановіть підставку, потім встановіть раковину на підставку. Кінець шланга вставте в пророблене раніше отвір.
4
Покладіть декоративні матеріали: це можуть бути красиві камені або черепашки. Ви можете використовувати абсолютно будь-яку прикрасу, яке вам до душі. Залийте в ваш фонтан воду. Вода повинна повністю покривати помпу, але при цьому не вище рівня грунту. Увімкніть помпу в розетку.