Як зробити вдома духи

духи, Зроблені в домашніх умовах, вигідно відрізняються від покупних: по-перше, ні в кого не буде такого запаху, як у вас, як не старайся; по-друге, ви знаєте, з чого складаються духи і можете не турбуватися про їх якість; по-третє, вони можуть послужити не тільки вам, але і вашим близьким як оригінальний подарунок. Перш ніж приступати до виготовлення духів, виберіть основу для них.
Інструкція
1
духи бувають на основі воску (з додаванням олії), на основі масла (виноградних кісточок, персикового, мигдального, жожоба), на основі спирту. Перші два види олії можна використовувати відразу після додавання всіх інгредієнтів, спиртова основа вимагає настоювання протягом 2-4 тижнів.
2
Складіть три ноти духів з ефірних масел. Спочатку серцеву (середню) з квіткових запахів, кориці, фенхеля, сосни або тютюну. Потім базову зі смоли (ладану і мірри) і деревних запахів і верхню з цитрусових і деяких квітів. У літературі з ароматерапії описано, до якої ноті належить той чи інший запах. У кожну ноту входить 1-3 види ефірних масла.
3
Влийте серцеву ноту в основу, збовтайте, почекайте півгодини. Влийте базову, знову збовтайте. Через півгодини додайте верхню ноту.Для воскової основи потрібно не збовтувати, а перемішувати. Кількість ефірів в процентному відношенні до бази, в залежності від бажаного ефекту, варіюється від 10% до 30%.
4
Залежно від виду основи почекайте від півгодини до місяця і можете користуватися парфумами.