Як зробити часточки апельсина з полімерної глини

Полімерна глина, або пластика, з'явилася ще в 30-ті роки минулого століття в Німеччині, але широке поширення серед рукодільниць вона знайшла тільки в 70-і роки. З цього чудового матеріалу виготовляють голови для ляльок, намистини і різноманітні дрібні скульптури. Дуже реалістично виглядають фігурки фруктів, виконані з пластики.

Як зробити апельсинову часточкуДуже цікаво робити з полімерної глини апельсинові часточки. А щоб вони вийшли як справжні, змішайте матеріал білого і оранжевого відтінків, домагаючись потрібного кольору. Врахуйте, що при запіканні глина придбає яскравіший тон. Розділіть всю кількість на 10 рівних шматочків і скачайте з них ковбаски однакового діаметра.

З полімерної глини білого кольору розкачайте за допомогою звичайної качалки 10 пластів товщиною близько 2 мм. Оберніть ними помаранчеві ковбаски. Зайве відріжте.

Кожну заготовку зімніть уздовж однієї зі сторін, надаючи на зрізі форму краплі. Складіть їх один з одним в циліндр, поєднуючи боку «крапельки». У вийшла деталі утворюється отвір посередині, яке необхідно буде закрити. З полімерної глини білого кольору скачайте ковбаску потрібного діаметру і вставте її в отвір. Всі елементи притисніть до серединки.

З глини білого і оранжевого кольору розкачайте 2 тонких пласта. Оберніть заготівлю спочатку білим, затисніть кінці і розгладьте шов. Потім все оберніть пластом оранжевого кольору. Трохи прокатайте циліндр, надаючи йому рівну форму. Розріжте його на тонкі часточки, покладіть їх на рівну поверхню і дайте висохнути.

Апельсинові часточки з полімерної глини можна використовувати для створення біжутерії: сережок, перснів і кольє. Також з них можна зробити магніт на холодильник або ж використовувати в композиції з іншими фруктами і ягодами, виготовленими з цього чудового матеріалу.

Як зробити цілий апельсинЗ полімерної глини виготовляють намистини, які можна зробити і у вигляді апельсина. Своєрідну апельсинову корочку досить просто виконати в соляній техніці. Підготуйте:
- полімерну глину оранжевого кольору;
- велику сіль.

Відріжте шматочок полімерної глини і ретельно розімніть його в руках. Матеріал повинен стати еластичним і податливим. Скачайте кульку необхідної величини.

У блюдце насипте велику сіль (її цілком можна замінити і цукром). Обваляйте в ній помаранчеву кульку.Якщо вам потрібно в результаті отримати намистину, то вставте посередині заготовки дерев'яну зубочистку.

Покладіть кульку на деко і поставте його в духовку приблизно на 10 хвилин. Вийміть заготовку з духовки і дайте охолонути. Приберіть зубочистку і ретельно очистіть поверхню від крупинок солі, її можна протерти вологою ганчірочкою або промити під струменем води. Бусина-апельсин готова.