Як зробити документи для собаки

Отримавши від заводчика разом з пухнастим чарівним щеням якісь папери, новоспечені власники мало замислюються про їх призначення. Адже найголовніше - це радість від спілкування з найкращим другом на світлі. Однак породиста собака може і повинна мати власні документи. Перш за все, це ветпаспорт і, звичайно ж, документ про походження собаки - родовід. Причому отримати родовід потрібно вже самим власникам. Найкращим варіантом є отримання родоводу РКФ, що визнається всесвітньої кінологічної організацією (FCI).
Вам знадобиться
  • Щенячка на вашу собаку.
Інструкція
1
Ветпаспорт цуценяті оформляється в будь-якій ветеринарній клініці. Для цього немає необхідності надавати будь-які документи, Крім вашого паспорта. вкажіть кличку собаки і її породу. Ветлікар заповнить документ і видасть вам ветпаспорт з усіма зробленими щепленнями.
2
Для отримання родоводу знайдіть щенячку, отриману від заводчика при купівлі щеняти. Щенячка є офіційним документом собаки, Дійсним до виконання їй півтора року. Після досягнення собакою цього віку щенячку покладено міняти на родовід.Якщо на руках у вас немає щенячкі, зверніться до вашого заводчику з вимогою видати даний документ цуценя.
3
Якщо заводчик щенячку вам не видає, перевірте у цуценяти наявність клейма на животі або на внутрішній поверхні вуха. Офіційно зареєстрована собака повинна мати клеймо, проставлене після народження. При оформленні посліду своєї собаки заводчик зобов'язаний подати також у племінну комісію РКФ общепометную картку, де перераховані всі народжені і проклеймение цуценята.
4
Тому отримати родовід можна і без щенячкі, а за фактом наявності самої общепометной карти, що свідчить про походження вашого цуценя. Для цього прийдіть особисто в РКФ для вирішення даного питання і пред'явіть документ купівлі-продажу вашої собаки. На вимогу кінолога надайте для огляду племінної комісією саму собаку, щоб не було сумніву, що ваш щеня відбувається саме з даного посліду.
5
При посвідченні всіх даних і наявності зареєстрованого посліду в базі РКФ ваші документи будуть прийняті до розгляду. Сплатіть внесок на оформлення родоводу собаки. Через один місяць РКФ видасть родовід на вашого цуценя.Тепер собака має право виставлятися на виставках і виробляти потомство.