Як зробити денний макіяж очей

Денний макіяж очей характеризується світлими нейтральними відтінками, ретельної розтушовуванням, природністю. На перший погляд здається, що зробити його дуже просто, але, коли справа доходить до практики, виникають питання: які тіні вибрати, як їх поєднувати і красиво нанести.
Вам знадобиться
  • - консилер;
  • - база під тіні;
  • - блідо-рожевий олівець для повік;
  • - тіні для повік світлих і темних відтінків;
  • - чорний олівець для повік;
  • - підводка;
  • - туш для вій.
Інструкція
1
Подбайте про природному джерелі світла. Роблячи макіяж при денному світлі, вам буде простіше регулювати насиченість відтінків і коригувати дрібні недоліки. Ідеальна обстановка - це туалетний столик з великим дзеркалом, розташований біля вікна. Якщо такого немає, підійдуть звичайні лампи денного світла. Перед тим, як приступати до макіяжу очей, необхідно зробити ідеально рівний тон шкіри, замаскувати синці за допомогою консілера і нанести базу для повік.
2
Нанесіть світлі перламутрові тіні тілесних відтінків під брову і у внутрішній куточок ока, добре розтушуйте. Щоб додати погляду свіжість, блідо-рожевим олівцем підведіть нижню повіку по лінії росту вій з боку слизової очі.Добре заточеним чорним олівцем підведіть верхню повіку максимально близько до вій. Не робіть лінію дуже товстою і яскравою. Для блондинок і світло-русявого дівчат краще замінити чорний колір темно-коричневим, так макіяж буде виглядати природніше.
3
Вибирайте колір основних тіней, виходячи з кольору ваших очей. Карооким дівчатам підходять поєднання бежевих або світло-рожевих тіней з шоколадними, темно-зеленими і бронзовими. Зелені очі підкреслять золотисті, бежеві, кремові і мідні відтінки. А власницям блакитних очей слід придивитися до перловим, пісочним, темно-сірим тіням.
4
Якщо ви є любителькою стрілок, для початку нанесіть світлі тіні на всю верхню повіку і ретельно розтушуйте. Щоб полегшити процес малювання, поставте маленькі точки чорним олівцем уздовж росту вій на верхньому столітті. З'єднайте їх плавною лінією, злегка задерши її кінчик. Тепер обведіть отриману стрілку рідким лайнером або спеціальним фломастером.
5
Для денного макіяжу за допомогою тіней також спочатку нанесіть світлі тіні на верхню повіку, розтушуйте їх. Закрийте очей і проведіть лінію тінями трохи більше темного відтінку по межі очного яблука. Вона не повинна бути занадто насиченою, тому ретельно розтушуйте її.Ця лінія зробить погляд глибоким. Також можна використовувати інший варіант нанесення тіней. Для початку виконайте все те ж саме зі світлими тінями. Починаючи з середини століття, у напрямку до зовнішнього краю нанесіть тіні темного кольору. Растушуйте кордону, зробивши плавний перехід. На завершення макіяжу очей фарбуйте вії тушшю. Замінивши класичний чорний колір коричневим або темно-сірим, можна домогтися більш натурального ефекту.