Як зробити денний макіяж для карих очей

Власниці карих очей і не уявляють, наскільки привабливий їх погляд. Карі очі - найяскравіші, живі і теплі. Вся принадність цього кольору розкривається по-справжньому, якщо правильно підкреслити їх гідності, використовуючи тіні правильного відтінку.

 

Денний макіяж для шатенок

Залежно від погоди колір ваших очей може ставати яскравим або більш тьмяним, тому важливо правильно нанести денний макіяж.

З обережністю потрібно підходити до вибору відтінку кольорів. Для шатенок підійде помада бордового відтінку, вона більш яскрава і буде виглядати виграшно. Якщо замість помади використовуєте блиск для губ. Намагайтеся використовувати матові, фіолетові, коричневі або сірі відтінки при створенні денного макіяжу.

Важлива рада: тіні не варто наносити в два і більше шарів, не забуваємо про виразності і природній красі карого кольору очей.

Уроки денного макіяжу

Потрібно уважно і з усією серйозністю підходити до підбору кольорів і методу нанесення тіней. Краса карих очей привертає увагу, тому важливо завжди радувати оточуючих вдалим макіяжем. Якщо ви володієте прекрасними світло-карими очима, то вам чудово підійдуть тіні коричневого, оливкового відтінку. Великою перевагою в цьому випадку буде смаглява або засмагла шкіра.Сміливим власницям темного волосся пропонуємо використовувати сині тіні. Якщо ви дівчина, що володіє світлою шкірою, то вам чудово підійдуть яскраві і холодні відтінки, привабливий колір морської хвилі, холодний зелений.

Важливо правильно наносити тіні для очей. Наносимо тіні акуратно, маленькими порціями, ретельно розтушовувавши. І не забуваємо про чистоту шкіри. Так-так - яскраві карі очі будуть бездоганно виглядати лише на ідеальному тлі.

Завершити денний макіяж необхідно тушшю, вона може бути коричневою, чорною - тут вже вирішуйте самі. Якщо ваше волосся світло-русяве, то можна використовувати коричневий колір туші, якщо чорні - чорної. Хоча і для світловолосих чорний колір підійде.

Які б поради не давали експерти і візажисти, є головне правило, якого потрібно дотримуватися: До макіяжу потрібно підходити з усією серйозністю і робити його дуже акуратно, не шкодуючи на це свого часу, так як з таким яскравим кольором очей дуже легко зробити помилки.

Не поспішайте зробити ваші і без того яскраві очі більш насиченими за кольором, для денного образу це буде дуже грубим і банальним.