Як зробити щоденник своїми руками

В даний час на полицях магазинів надано величезну кількість різних записників, блокнотів і щоденників, які можна придбати за невеликі гроші, проте все більше людей вважають за краще робити щоденники своїми рукам. А все тому, що подібні саморобні вироби ексклюзивні і унікальні.
Щоб самостійно зробити гарний особистий щоденник, особливих навичок непотрібно, адже абсолютно кожен вміє клеїти, вирізати і фарбувати.

Щоб зробити гарний особистий щоденник своїми руками, вам знадобиться:


- щільний картон;


- білі аркуші (20 шт);


- невеликий шматок однотонної тканини (тонкий трикотаж);


- клей;


- ножиці;


- голка;


- фетр (його колір повинен поєднуватися в кольором обраної тканини);


- нитки (в колір аркушів).


Насамперед необхідно взяти аркуші формату А4, зігнути їх навпіл і прошити в двох місцях голкою з ниткою відповідного кольору (взагалі, можна взяти як білі аркуші, так і будь-якого іншого кольору, тут справа смаку).


Наступний етап - створення обкладинки. Для цього потрібно взяти щільний картон і вирізати прямокутник 21 см на 30 см (розмір раніше підготовленої книжечки). Зігнути його навпіл.


Тепер необхідно з добре тягнеться тканини вирізати прямокутник 25 см на 34 см, акуратно наклеїти його на картон, залишивши припуски по два сантиметри з кожного боку.Решта припуски загнути на іншу сторону картону (виворітну) і приклеїти. Обкладинка готова.


Далі потрібно з'єднати сам щоденник з обкладинкою. Для цього обкладинку необхідно покласти лицьовою стороною вниз, на виворітну сторону нанести клей, потім взяти книжечку, відігнути з кожної її сторони по листку і акуратно наклеїти. Особистий щоденник готовий, тепер його можна прикрасити.


Для прикраси можна використовувати абсолютно будь-які елементи, наприклад, фетр. З нього можна вирізати різні фігурки у вигляді квітів, метеликів, сердечок, зірочок, потім приклеїти їх до зовнішньої сторони обкладинки в довільному порядку.