Як зробити щоденник


Багато в дитинстві бавилися веденням особистих щоденників, а деякі, почавши вести щоденник в юні роки, продовжують робити це регулярно, навіть досягнувши зрілого віку. З розвитком інтернету стало популярним ведення так званих «онлайн щоденників», або, висловлюючись сучасною мовою, блогів.Вам знадобиться:
1

Слово «блог» походить від англійського "web log"- інтернет-журнал, або інтернет-щоденник. Щоб зробити собі блог в інтернеті, необхідно, перш за все, вибрати блог-платформу, або, попросту сайт, який оптимізований для ведення особистого щоденника. В рунеті існує досить багато ресурсів, таких як Livejournal,Блоги@mail.ru, Liveinternet, Diary і т.п., тому вибрати можна будь-який, на свій смак.
2
Вибравши собі місце в інтернеті, в якому розміщуватиметься ваш щоденник, перш за все, зареєструйтесь в системі - як правило, це досить проста і швидка процедура.
3
Вам буде потрібно придумати собі псевдонім, або «нікнейм». Придумуючи нікнейм, постарайтеся бути оригінальними - це стане вашим другим ім'ям, по якому вас будуть дізнаватися в Інтернеті.
4
Після того, як ви зареєструєтесь і отримаєте свою особисту сторінку в Інтернеті, подумайте про те,чи буде ваш блог існувати виключно для вас, або ви б хотіли, щоб записи з нього могли читати інші користувачі. Практично всі блог-платформи пропонують своїм користувачам можливість приховувати записи від перегляду, або навпаки робити їх доступними для читання іншими блогерами.5
Почавши вести свій блог, не забувайте про можливість не тільки писати про все, що вам цікаво, але також завантажувати в свій блог фотографії, музичні файли та відеозаписи. Незалежно від того, побажаєте ви ділитися інформацією зі свого щоденника, або станете читати його самі, блог буде більш привабливий, якщо в ньому буде міститися не тільки текст, а й медіаконтент.

Зверніть увагу:


Корисні поради:

Обравши шлях ведення громадського щоденника, постарайтеся зробити його неординарним, щоб він виділявся серед сотень тисяч інших журналів - таким чином, ви зможете залучити до читання свого щоденника найбільшу кількість людей і зробити свій блог популярним.