Як зробити довгу чубок

Серед різноманітних зачісок одним з найпопулярніших додатків до будь-якої стрижки серед більшості жінок є чубчик. Довга пряма або рвана і асиметрична чубчик здатна змінити ваш імідж, додати в нього ноту оригінальності, а також приховати недоліки форми особи і привернути увагу до його достоїнств.
Інструкція
1
Якщо у вас високий лоб, довга чубчик прекрасно приховає цей недолік зовнішності. Зробіть довгу і спадаючу на брови чубок - вона приверне увагу до очей і відверне його від подовженої форми обличчя.
2
зачешіть довгу чубок набік і заколіть красивою шпилькою, якщо хочете виглядати ще елегантніше. Крім того, зачесане набік асиметрична довга чубчик буде вигідно виглядати на володарці трикутного особи.
3
Якщо у вас масивні і важкі риси обличчя, їх допоможе полегшити рвана чубчик - підстрижіть чубок на різних рівнях, і вона візуально полегшить овал обличчя. Деякі пасма зробіть довгими, а деякі вистригайте коротше і тонше.
4
При будь-якій формі особи вигідно і ефектно виглядатиме пряма і густа чубчик з рівним зрізом, що закінчується на рівні очей.Ви акцентуєте увагу на очі, і погляд з такою чубчиком стає більш магнетичним і загадковим.
5
Косий чубчик, спадаюча з одного боку нижче підборіддя, додасть вам незвичайний і неформальний вигляд, а також дозволить здаватися молодше і енергійніше. стрижіть таку чубок так, щоб в її зовнішності було якомога більше спонтанності - це зробить ваш імідж відповідним динаміці сучасного міста. Подібна чубчик легко відверне увагу від широких вилиць або занадто квадратного підборіддя.
6
Якщо ж ви навпаки мрієте здаватися романтичніше, спробуйте укласти довгу чубок, Що закриває очі, хвилями. У будь-який момент таку чубок можна зачесати назад і прибрати в зачіску, щоб вона не заважала вам працювати і займатися своїми справами, але в суспільстві і на вечірці ви можете укласти довгу хвилясту чубок так, що всі погляди будуть спрямовані на вас.