Як зробити довгу аватарку

Все частіше творці соціальних мереж і не тільки розширюють свої можливості, додаючи нові функції. Одна з них - додавання високоразмерного аватара на свою сторінку. І тут ребром встає питання, як зробити собі довгий аватар.
Інструкція
1
Тут є три основні способи здійснення цього завдання:
- Збільшити масштаб стандартного аватара до максимально можливого, надавши йому ще більш переконливий вигляд.
- Розмножити аватар стільки раз, скільки потрібно для того, щоб він став довгим (в середньому 2-3), також можна дзеркально відобразити його.
- Зробити фотографію з високою роздільною здатністю і обрізати її по ширині, отже, залишиться тільки довжина (переконайтеся, що ви влазить в кадр, це важливо).
2
Не потрібно розтягувати аватар тільки по довжині, так як ваше обличчя буде виглядати на ньому не зовсім красиво, потрібно збільшити загальний масштаб.
3
Якщо ж аватар не представляє собою вашої особистої фотографії, то ви просто можете завантажити відповідний екземпляр на спеціальних сайтах, яких на просторах інтернету дуже багато.
4
Дозволи довгих аватарів можуть бути різними, наприклад, 200х800. Перша цифра означає ширину, друга відповідно висоту.Враховуйте даний факт при пошуку підходящої картинки.
5
Існують також спеціальні сайти, які генерують для вас аватари по вашим запитам, але всі вони дуже одноманітні. Як ви вже встигли переконатися, створювати довгі аватарки для своєї сторінки в інтернеті дуже легко і просто.