Як зробити довге фото

Так зване «довге» фото часто застосовується користувачами соціальних мереж в якості аватара. На фотографії з відповідними атрибутами людина може міститися на повний зріст. Для створення довгого фото ви можете скористатися одним з редакторів зображень.
Інструкція
1
Підготуйте фотографію для редагування. Бажано, щоб це було фото, зроблене в вертикальному положенні камери. Іншими словами, висота зображення повинна перевищувати його довжину не менше ніж в два рази. Фотографія повинна бути високої якості.
2
Найбільш простим способом створення довгого картинки є використання стандартного редактора зображень операційної системи Windows MS Paint, який доступний в списку програм через меню «Пуск». Запустіть програму і завантажте потрібне зображення, вибравши команду «Відкрити» в меню «Файл».
3
Виберіть меню «Малюнок», потім пункт «Атрибути». Збільште висоту зображення до потрібної вам величини. Перейдіть до панелі інструментів для редагування. Натисніть на значок «Виділити». Візьміть курсором потрібну область фотографії і, утримуючи ліву кнопку мишки, перетягніть його вниз до потрібної позначки.Так ви подовжити вихідну фотографію.
4
Також ви можете виділити потрібну частину зображення і клацнути по ній правою кнопкою миші. В меню оберіть пункт «Розтягнути / Нахилити» і вкажіть, на скільки відсотків потрібно розтягнути фото по вертикалі. Збережіть фотографію на жорсткому диску.
5
Увійдіть у ваш профіль соціальної мережі. Перейдіть на сторінку редагування аватара і вкажіть шлях до вашої фотографії. Зверніть увагу, що деякі соціальні мережі, наприклад, «ВКонтакте», дозволяють виділяти певну область фотографії для установки в якості аватара, тому ви можете просто «обрізати» зображення так, як потрібно, навіть якщо воно не є вертикальним спочатку.
6
Скористайтеся спеціальними сайтами для створення довгих аватарів, виконавши їх пошук в інтернеті. За допомогою них ви можете збільшити фото в довжину або створити вертикальний колаж з двох або більше зображень.