Як зробити довгий заголовок оголошення в Яндекс.Директ

Контекстна реклама є одним з найефективніших каналів залучення потенційних покупців на сайт. Тому веб-маркетологи прагнуть всіма можливими інструментами і методиками поліпшити свої рекламні оголошення в Яндекс.Директ. Одним з нових інструментів збільшення ефективності є створення довгих заголовків оголошень. Довгий заголовок робить оголошення більш інформативним і помітним і за даними Яндекса підвищує його кликабельность.

Для рекламодавців Яндекс.Директ дозволяє створювати оголошення певної структури. Кожен елемент цієї структури має своє обмеження по символам, наприклад, максимальна довжина заголовка 33 символу, текст оголошення має бути не більше 75 символів і т.д. Багатьом дуже важко вмістити бажану інформацію в 33 символу, тому в Яндекс.Директі з'явилася функція «Підстановка частини тексту в заголовок оголошення».

Для включення цієї функції необхідно перейти на сторінку Мої кампанії → Параметри → Розширені настройки. У списку, що розкрився ви побачите функцію "Відключити підстановку частини тексту в заголовок». Якщо навпаки функції немає позначки, то значить вона активна.

Переходимо до створення оголошення. Тепер ви можете збільшити кількість символів в заголовку до56 за рахунок символів з тексту оголошення. Відбувається це в такий спосіб:

Система аналізує текст вашого оголошення. Якщо сума символів "Тема + Перше речення тексту оголошення" не більше 56 символів, то перше речення переноситься в Тема.

Приклад: "Дошка оголошень Resurso!" (Заголовок - 25 символів)

"Безкоштовно і назавжди! Купівля, продаж, Оренда. Подати об'яву!"(Перше речення 21 символ)

Сума Тема + Перше речення = 46 символів, отже, оголошення буде виглядати в пошуку наступним чином:

Щоб зробити заголовок оголошення довгим, потрібно почати текст оголошення з пропозиції, яким потрібно доповнити заголовок. Головне, не перевищувати сумарну обмеження в 56 символів.

Є ще декілька хитрощів, щоб це вийшло:

  • В кінці "Заголовку" обов'язково повинен стояти символ (точка, знак питання, знак оклику і т.д.).
  • Якщо "Тема" містить ключове слово, то "Перше речення" не повинно його утримувати, інакше воно не перенесеться в заголовок.

  • Якщо сума першого речення і заголовка більше 56 символів, то пропозиція не переноситься, а до заголовку оголошення приклеюється назву сайту.