Як зробити довгий нік

Інтернет і локальні мережі дозволяють спілкуватися людям, що знаходяться на великій відстані один від одного. Сайти знайомств, онлайн-ігри, форуми, чати - все це дозволяє знаходити нових друзів і однодумців. Одним з переваг інтернету є анонімність, коли кожна людина не представляється по імені та прізвища, а має власний нікнейм.
Інструкція
1
Вирішіть, де саме ви будете користуватися своїм ніком. Можливо, це буде форум, чат, гра, соціальна мережа або власний блог. Крім того, нік необхідний для програм, які передбачають спілкування за допомогою коротких повідомлень (наприклад, ICQ).
2
Визначтеся з тим, які цілі ви переслідуєте, підбираючи собі мережеве ім'я. Якщо ви хочете, щоб вас впізнавали друзі і знайомі, намагайтеся завжди використовувати один і той же нік у всіх соціальних мережах, блогах, форумах і т.п., повідомляйте його своїм знайомим, щоб вас було легше знайти в мережі.
3
Підберіть образ, якому буде відповідати ваш нік. Спробуйте охарактеризувати себе, склавши список рис зовнішності, манер поведінки, особливостей емоційного сприйняття життя і т.п. Постарайтеся виділити унікальні риси, властиві тільки вам.
4
Часто нік людини є ще і засобом вираження свого ставлення до інших користувачів мережі. Дивлячись на псевдонім, люди представляють якийсь образ і формують своє ставлення до людини, тому так важливо правильно вибрати нік, одночасно відповідний вам і в той же час не несе нічого негативного по відношенню до інших користувачів. Наприклад, не всім захочеться спілкуватися з людиною під псевдонімом «Виплодок пекла» або «Нещасний самогубець».
5
Вирішіть, яку тематику ви хочете відобразити в своєму ніку. Якщо ви використовуєте псевдонім для гри, можете ототожнити себе з яким-небудь персонажем. На тематичних форумах можна застосовувати нікнейми, які характеризують вашу приналежність до певної групи людей (наприклад «Олександр-риболов» або «Щаслива власниця автомобіля»).
6
Використовуйте в свій псевдонім словосполучення, додавайте до іменника або імені власним різні визначення. Щоб зробити нік ще довше, використовуйте повне ім'я або навіть прізвище і по батькові сподобався персонажа. Звертайте увагу на те, якими символами буде написаний ваш нік. Застосовуючи букви латинського алфавіту і використовуючи транслітерацію,можна також подовжити псевдонім, оскільки багато букв російського алфавіту звучать як поєднання двох і більше букв латинського алфавіту (наприклад, «я» як ya або «ш» як sh). Прогалини між словами в ніку можна заповнювати такими символами, як нижнє підкреслення або дефіс, наприклад Samaya_pushystaya_koshechka або «Хлопчик-мізинчик».