Рада 1: Як зробити довгий аватар Вконтакте

Максимальний розмір зображення, яке можна поставити в якості аватари в своєму акаунті «ВКонтакте», Становить 200 * 500 пікселів. Завантаження зображення більшого розміру безглузда - воно все одно буде пропорційно вписано в ці рамки.
Вам знадобиться
  • Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Відкрийте програму Adobe Photoshop і створіть новий документ. Відразу задайте потрібну ширину в 200px і висоту 500px. Дозвіл встановіть побільше, а ось бітность колірного режиму не так і важлива, можете залишити її за замовчуванням 8 біт.
2
Почніть з фону. Ви можете просто залити його кольором, використовуючи інструмент «Заливка» на панелі ліворуч, або застосувавши «Градієнт». В даному випадку в якості основного фону була використана картинка. Щоб вона не спотворювалася при вписування, затисніть Ctrl і тягніть за куточок, збільшуючи або зменшуючи зображення до потрібного розміру.
3
Вставте фото, яке максимально відображає вашу сутність або те, ким ви хочете стати перед відвідувачами своєї сторінки. Все-таки саме по аватарі судитимуть про вас в першу чергу. Якщо фотографію ви ставити не хочете, то на тлі можна написати ваш нік. У цьому випадку варто пограти з текстом - використовуйте додаткові шрифти, міняйте прозорість і ступінь заливки, властивості самого шару.В даному випадку були використані ефекти тіні і внутрішнього світіння, а в накладенні шару вибрано затемнення.
4
Додайте художні ефекти за допомогою кистей. Ви можете скористатися стандартними або знайти набори на спеціалізованих сайтах. Перед використанням кисті створіть новий шар, натиснувши Shift + Ctrl + N.
5
Створіть ще один шар, щоб додати рамку. Потім виберіть інструмент «Прямокутне виділення» і при його допомоги виділіть не всю картинку, а відступивши від країв на пару міліметрів. Натисніть Shift + Ctrl + I, виділення інвертується. Залийте його білим, а в способі накладення встановіть «М'яке світло».
6
Якщо ви хочете отримати якісне зображення, працюйте в професійному графічному редакторі. Якщо ви не вмієте ним користуватися, то відкрийте фотографію або картинку в Paint і обріжте приблизно так, щоб зображення вписалося в необхідні рамки. Незручність вбудованого редактора в тому, що точно встановити необхідні розміри у вас не вийде.