Як зробити довге волосся об'ємними

об'ємні довгі волосся є об'єктом бажань багатьох представниць прекрасної статі. Домогтися такого ефекту зовсім нескладно. Достатньо лише початкових навичок з укладання і, звичайно, регулярного догляду за волоссям.
Інструкція
1
На вимиті і трохи просушені волосся нанесіть кошти для додання обсягу, рівномірно розподіляючи їх по всій довжині за допомогою гребеня. Але все добре в міру, переборщивши із засобом - можна отримати зворотний ефект, волосся можуть стати більш важкими. потім волосся необхідно просушити феном, користуючись при цьому круглою щіткою великого обсягу. Закінчуючи укладання, застосуєте спеціальний віск, розтерши його в долонях, нанесіть на пасма волосся.
2
Для додання обсягу довгим волоссям наносите на коріння волосся гель, крем або піну для укладки і просушіть за допомогою фена, опустивши вниз голову.
3
Начісування і об'єм нероздільні. сухі волосся начісують безпосередньо біля коріння. Після цього розчісують гребенем (бажано з натуральних матеріалів) з рідкими зубами у напрямку їх росту. Необхідність саме такого гребеня обумовлена ​​тим, що він лише акуратно розправляє зачіску.Правильно оформлений начісування в змозі тримати обсяг від 2 до 3 днів.
4
Відмінний обсяг можна отримати, використовуючи звичайні бігуді. На трохи вологі розчесані волосся рівномірно наносите засіб для укладання і накрутіть пасма на бігуді, після чого підсушіть феном. Зніміть бігуді через 20 хв. При цьому важливо не розчісувати волосся, А просто розділити отримані пасма руками.
5
Для створення об'єму важливо і якість засоби для укладання. Визначальним у цьому випадку має бути наявність силікону в складі кошти. адже волосся від нього зовсім не електризується, а слухняність їх в укладанні зростає в кілька разів.
6
Спробуйте мелірування. Воно менш шкідливо, ніж фарбування і відмінно збільшує зоровий об'єм вашої зачіски.
7
Зверніться до професійного перукаря. Хороший майстер знає безліч варіантів збільшення обсягу вашого волосся, причому на тривалий час.