Як зробити довгі пальці

Всі ми хочемо бути ідеальні до кінчиків нігтів. Але іноді нашу природну красу варто трохи підкоригувати. Як візуально подовжити наші пальчики?
Інструкція
1
Найлегший спосіб - відростити довгі нігті. А для цього потрібно почати з загального зміцнення організму. Купуйте вітаміни з кальцієм, це забезпечить швидке зростання нігтів. Майстри з манікюру радять так само робити ванночки для кінчиків пальців. Для цього вам потрібно взяти лимон і вичавити його в тарілку або чашку. Опустіть туди свої нігтики. Так потрібно посидіти 10-15 хвилин. Масла, що містяться в цитрусових, дуже добре зміцнюють нігтьову пластину.
2
Наступний спосіб - манікюр. щоб пальці здавалися довшими, накрасьте нігті тілесним лаком. Підійде так само френч. Чим ближче до відтінку шкіри ви підберете колір лаку, тим краще буде візуальний ефект.
3
Якщо відростити свої нігті ніяк не виходить, спробуйте нарощування або гелеве покриття. Перший спосіб більш радикальний. Верхня частина нігтьової пластини спиливается, щоб клей краще тримав штучний ніготь (тіпс). Звичайно, і кутикула, і пластина при цьому травмуються дуже сильно. Тому краще віддати перевагу другому варіанту - гелеве покриття. Власний ніготь при цьому покривається спеціальним складом, який робить його міцним, не дає ламатися.Це дасть вам можливість відростити власні кігтики потрібної довжини. Штучне покриття можна фарбувати будь-яким лаком, робити звичний вам манікюр.
4
Кільця краще вибирайте тоненькі, без каменів. Масивні широкі прикраси візуально ріжуть вашу долоню навпіл, що робить пальці коротше.
5
У холодну пору року носіть рукавички з темної шкіри. Темні кольори візуально звужують долоню, вона здається більш елегантною.
6
І не важливо, що природа і спадковість не обдарували вас музичними пальчиками. Маючи в арсеналі сучасні косметичні засоби і знаючи невеликі хитрощі, про недоліки ваших ручок буде відомо тільки вам. А всі інші будуть бачити перед собою елегантну даму з вузькою, довгою, аристократичної долонею.