Як зробити дизельну пальник

В останні роки дизельні пальники, здатні працювати навіть на відпрацьованому маслі, особливо актуальні. Вони використовуються для установки на опалювальні котли. Хоча такі прилади можна придбати практично в кожному інтернет-магазині, рада, як зробити дизельну пальник самостійно, допоможуть вам чимало заощадити.
Інструкція
1
При саморобних дизельних пальниках часто витрата палива буде на 8-10% вище, ніж при використанні вже готового котла, призначеного для роботи з даним видом палива.
2
При виборі схеми враховуйте габарити піддувала і топки, розміри самого котла і його передбачувану потужність. Вибираючи одноступенчатую пальник - найпростіший варіант, вам доведеться, строго дотримуючись схемою, виготовити моноблочну конструкції із заздалегідь передбаченим наддувом.
Для цього замовте пакет монтажних комплектуючих, корпус для пальника і підходить до нього кришку, а потім вже приступайте безпосередньо до збірки. Пам'ятайте про заходи безпеки, сумісності вашої пальники з встановленим генератором, кількості забруднюючих викидів під час спалювання дизельного палива або відпрацьованого масла.
3
Якщо ви плануєте виготовити дизельну пальник з компресором, де паливо буде дозовано впорскується в топку, краще використовуйте дешевий китайський мінікраскопульт. Такий прилад відрізняється оптимальним рівнем витрати повітря, його тиск згодом можна буде регулювати самостійно вручну, а у користувача є можливість оптимально розподіляти паливо. Сама пальник може бути виконана у вигляді факела, а може залишатися плоскою - якою буде її форма, вирішуйте самі, в обох випадках ефект буде однаковим.
4
Щоб переробити котел під дизельну пальник, візьміть компресор зі старого холодильника. Але якщо для вашого типу котла в зв'язку з високою потужністю такого компресора буде явно недостатньо, використовуйте два компресора паралельно. При цьому потрібно підігнати і перевірити експериментальним шляхом вийшов прилад, щоб згодом недолік повітря можна було зручно компенсувати ресивером. Якщо пістолет ви налаштували правильно, то від використання автоматики в подальшому можете зовсім відмовитися.