Як зробити дизайнерську майку самому

Щоб стати володарем оригінальною і стильною майки, зовсім не обов'язково витрачати великі суми на роботи дизайнерів. Більш того, можна навіть не шити виріб з нуля, а просто взяти вже готову річ і змінити її на ваш розсуд.

Як можна зробити оригінальну дизайнерську майкуСпочатку варто вирішити, як повинна буде виглядати виріб в результаті, а також зробити кілька ескізів. Ви можете створити власну майку, використовуючи свої ідеї, або скопіювати річ, виготовлену відомим дизайнером. Якщо ні той, ні інший варіант вас не влаштовує, подивіться різні роботи модельєрів і візьміть кілька найбільш вподобаних ідей, щоб з їх допомогою створити щось унікальне.

Не забудьте оцінити свої знання і вміння, щоб зрозуміти, що ви дійсно зможете зробити. Для виготовлення дизайнерської майки можна використовувати аплікації, бісер, паєтки. Можна також розшити виріб нитками, скористатися ножицями і швейною машинкою, щоб створити оригінальний фасон. Нарешті, можна пришити до речі додаткові елементи, доповнити її декоративними вставками. Вибирайте те, що вам під силу зробити.

Цікаві варіанти дизайнерських майокПростий і цікавий варіант - майка з градієнтом. Візьміть звичайну білу майку, намочіть і вичавіть її, щоб тканина була злегка вологою. Потім розведіть у воді спеціальний барвник для тканини, який продається в магазинах товарів для рукоділля. Колір барвника може бути будь-яким за вашим вибором - чорним, синім, червоним, зеленим. Потім занурте нижню частину майки в ємність так, щоб 1/3 частина тканини залишилася зовні. Зачекайте кілька хвилин і витягніть майку на 5-7 см вгору. Повторюйте цю процедуру, поки не виймете все виріб цілком. Потім дозвольте йому висохнути і виперіть вручну. У вас вийде майка з ефектом градієнту, яку при бажанні можна доповнити оригінальними прикрасами, щоб вона виглядала ще більш стильно.

Є й більш трудомісткий варіант. Візьміть майку і розріжте частина її спинки так, щоб вийшли смужки. Вони можуть бути різними по ширині - це зробить річ більш оригінальною. Потім обробіть краю кожної смужки, щоб тканина не «розсипалася», і виріб буде готове. Інший варіант - взагалі вирізати спинку, а потім скріпити деталі переду заздалегідь приготованими шнурами або смугами тканини.

Цікаво виглядають майки зі вставками. Вставки можна виконати з тканини контрастного відтінку або фактури. Інший варіант - доповнити виріб шматочками напівпрозорої тканини, щоб зробити його більш сексуальним. Нарешті, якщо ви добре в'яжете, зробіть кілька кольорів і листя з пряжі і прикріпіть їх до тканини. До речі, якщо ви вирішили доопрацювати майку, яка виявилася вам коротка, просто зв'яжіть стрічку брюггской мережива і прикріпіть до нижнього краю. Майка стане і довше, і оригінальніше, і красивіше.