Як зробити дизайн ванної

В даний час стало дуже популярно прикрашати не тільки основні кімнати, але і ванну. Використовуючи різноманітні будівельні матеріали та аксесуари, можна перетворити її на справжню казку. створюючи дизайн цієї кімнати, необхідно продумати не тільки обстановку, але і обробку, освітлення, сантехніку та аксесуари.
Вам знадобиться
  • Вибір стилю, будівельні матеріали, сантехніка, аксесуари, інструменти.
Інструкція
1
Навіть якщо ванна кімната невелика, її необхідно обладнати максимально практично і зручно. В першу чергу вибір дизайна залежить від власного світовідчуття. Можна оформити ванну кімнату у відповідності з іншими кімнатами, а можна вибрати зовсім інший стиль.
2
якщо виконувати дизайн ванній в класичному стилі, то стіни краще облицьовувати мармуровою плиткою, а меблі підібрати відповідну малюнком і матеріалом стін. Кольорову гаму плитки можна визначити самостійно, на свій смак. Обов'язковим елементом в оздобленні ванній є використання граніту і мармуру. До такого стилю чудово підійде венеціанська штукатурка, яка імітує справжній камінь. Однак дизайн в класичному стилі буде виглядати виграшно в основному в ванних великих розмірів.
3
Дизайн в сільському стилі дозволить використовувати для оформлення натуральні матеріали з елементами, виконаними власними руками. Такий інтер'єр буде виглядати комфортно і оригінально. При цьому стилі можна використовувати плетені меблі, стійку до вологи.
4
В ванній можна створити атмосферу старовини за допомогою використання ретро-стилю. в такому випадку при обробці стін використовується дерево світло-коричневих тонів, червоне дерево. Обставляється ванна кімната дерев'яними меблями. Будь-які предмети старовини підкреслять даний стиль і зроблять інтер'єр індивідуальним.
5
Великі можливості поекспериментувати дає етнічний стиль. Кімната обробляється деревом або каменем сірих або коричневих тонів. При оформленні можна застосовувати різні природні матеріали і аксесуари.