Як зробити дизайн свого будинку в 2018 році

Усім потрібні зміни і вашому будинку теж. Він дістався вам у спадок, а може бути, ви купили його в кредит - це абсолютно не важливо. Головне - він у вас є. Але в своєму теперішньому вигляді будиночок вас не дуже радує. потрібен новий дизайн. Свіжий струмінь життя повинна влитися в ці стіни, підлоги і стелі. Кімнати, затамувавши своє дихання, чекають оновлення. Чекають запаху фарби і шуму будівельників. Так не треба їх втомлювати занадто довгим очікуванням.
Вам знадобиться
  • Досвідчений дизайнер або ваша невгамовна фантазія. Будматеріали та бригада будівельників. Якщо ви обмежені в засобах, то ваші вмілі руки.
Інструкція
1
З'ясуйте, в якому стані знаходиться будинок, можливо, йому потрібен капітальний ремонт.
2
Дизайн проект. Продумайте всі деталі до найменшої дрібниці. Ви берете дизайнЕрсков стиль майбутнього інтер'єру - класика, вінтаж, етно, хай-тек. Зробіть для початку ескізи на папері, продумайте колірне рішення, аксесуари, потім виконуйте повноцінний проект.
3
Закупівля матеріалів. Підрахуйте, скільки і яких будівельних матеріалів вам необхідно. Закуповуйте оптом, так буде дешевше, але не економте на якості матеріалів. Скупий платить двічі - це золоте правило треба пам'ятати завжди.
4
Ремонт. Якщо ви робите ремонт своїми руками, чітко дотримуйтесь всіх будівельних інструкціям, не нехтуйте цим. Тоді ваш новий інтер'єр буде радувати вас не один рік і вам не доведеться постійно підправляти свої ж недоліки.
5
Купівля меблів і предметів інтер'єру. Підбирайте меблі відповідно до вашим проектом, дотримуючись обраної гами і стилю. Нехай вам доведеться трохи почекати в пошуках потрібного дивана чи крісла, зате потім ви будете задоволені єдністю стилю вашого будинки. Не купуйте все сподобалися вам речі. Можливо, вони зовсім не підходять до вашого нового інтер'єру.
6
Ландшафтний дизайн. Якщо до вашого будинку прилягає двір або земельну ділянку, то вам природно захочеться облагородити і його. Зараз в садівничих журналах пропонується маса варіантів досить простого ландшафтного дизайна своїми руками. Альпійські гірки, бруковані доріжки, альтанка і красиві клумби - все це цілком посильно створити своїми руками у дворі свого будинки.