Як зробити дизайн стін в дитячій

У своїй дитячій кімнаті дитина проводить багато часу, засинаючи, читаючи, граючи і розвиваючись. Тому так важливо придумати малюкові оригінальний і в чомусь чарівний дизайн стін, який припаде до смаку маленькій людині.
Інструкція
1
Дуже важливо, щоб всі матеріали, використовувані для декору стін в дитячій кімнаті, були безпечними. У них не повинно бути хімічних речовин - стиролу, фенолу, формальдегіду, які можуть завдати шкоди здоров'ю вашої дитини. При відвідуванні будівельних магазинів ви можете попросити продавця показати вам товари, сертифіковані для лікувальних і дитячих установ.
2
Для будь-якої дитячої, будь то кімната хлопчика або дівчинки, існує правило - немає сірим і нудним квітам. Звичайно, темні кольори менш мазкі, проте знаходитися в такій кімнаті маляті буде неприємно.
3
За допомогою вмілого декору стін можна розділити дитячу на зони. В одній поставте ліжко для малюка, в іншій ваша дитина буде робити уроки, в третій - грати. Зону сну краще зробити нейтральних тонів, в ній малюк повинен розслабитися і заспокоїтися після денних переживань. У зоні для навчання оригінальний декор стін не повинен відволікати дитину від книг і зошитів.А ось в ігровій зоні можна проявити фантазію, прикрасивши її яскравими і на перший погляд непоєднуваними квітами.
4
Якщо ваш малюк досить дорослий, запитайте у нього, який він хоче бачити свою кімнату. Можливо, дитині близька морська тематика, або ж він мріє про кімнату а-ля будиночок Барбі. У першому випадку ви можете пофарбувати стіни в біло-синій колір і розвісити по ним гімнастичні канати, які не тільки відмінно впишуться в стиль, а й допомагатимуть дитині розвиватися фізично. У другому - декорувати стіни шпалерами рожевого кольору різного ступеня інтенсивності. Світло-рожеві - для зони сну, яскравий насичений колір з блискітками - для ігрової зони.
5
Багатьох батьків турбують малюнки на стінах, які так любить залишати їх дитина. Не потрібно лаяти малюка за його художества! Навпаки, їх можна успішно вписати в інтер'єр. Оклейте стіни шпалерами теплого молочного кольору, купите вінілові наклейки з персонажами з улюблених мультфільмів дитини. Яскраві малюнки малюка і герої з мультиків зроблять стіни в дитячій барвистими і оригінальними.