Як зробити дизайн-проект квартири самому

Багато людей, які обмежені в коштах, які бажають заощадити або просто спробувати свої сили в дизайні, Вирішують зробити дизайн-проект квартири самостійно. Насправді особливих складнощів в цьому немає. Головне, що тут варто знати, - це основи даного творчого процесу.
Інструкція
1
Головне - ідея.
Перше і головне в самостійному дизайн-проекте квартири - це ідея. В цьому плані ви можете бути і вельми оригінальні, і дуже скромні. Загалом, можливих варіантів тут багато. Однак для новачків все ж буде ідеально «розгортати» всю свою фантазію в певному стилістичному напрямку, в якому вже давно визначені канони і кордони. Так ви точно не потрапите в халепу.
2
Точність - ось що важливо.
Після того як ви чітко продумали ідею дизайн-проекта квартири, А також ознайомилися з усіма тонкощами обраної стилістики, варто переходити до практичному проектювання. Однак перед цим дуже важливо точно знати все габарити своєї квартири. Ідеально, якщо ви знайдете план житла. Ще краще, якщо власноруч перевірити ще раз всі його дані за допомогою рулетки.
3
ПО - без нього не обійтися.
практичне проектювання пройде значно легше і швидше, якщо для нього ви будете використовувати спеціальні нескладні програми. До таких можна зарахувати 3D Floor і Arcon. За допомогою даних програм зробити всю робочу документацію і намалювати ескізи буде просто. Далі вам необхідно буде ескізи перенести в креслення в обраній програмі. Це можна зробити і самому (після ознайомлення з докладною інструкцією) або довірити цю частину фахівцям.