Як зробити дизайн лоджії своїми руками

Дизайн лоджії нерідко створюється за принципом «чим менше - тим краще», адже ніхто не хоче перевантажувати і без того невеликий простір. Правда, такий підхід може призвести до того, що лоджія буде виглядати нудно і банально. Щоб уникнути обох небезпек, зробіть на лоджії дизайн в стилі прованс - він досить простий, легкий і в той же час ошатний.
Інструкція
1
Стеля на лоджії в такому стилі не потребує особливої ​​обробці. Натуральність і «шорсткість» тільки вітається, так що можна залишити поверхню в первозданному вигляді або просто пофарбувати білою фарбою.
2
Атмосферу природність і природності варто потримати і при оформленні статі. Викладіть його дошками, покритими морилкою або лаком, щоб фактура дерева була видна. Також можна злегка підфарбувати дошки, наносячи фарбу напівсухий пензлем. Так підлогу буде виглядати старим, потертим - подібний наліт вінтажності в Провансі тільки вітається. На підлогу можна постелити невеликий підстилку з дрібним рослинним візерунком в світлих тонах.
3
Стіни на лоджії в стилі прованс повинні бути однотонними, пастельних відтінків. Якщо лоджія виходить на південь, можна вибрати холодні тони - блакитний, світло-зелений, лавандовий, м'ятний.На північній стороні краще використовувати теплі - світло-оранжевий, пісочний, розбілений карамельний, колір кава з молоком. Домогтися потрібного відтінку можна, змішавши фарбу з кольором. Готовий колір зручніше буде наносити не на стіну, а на шпалери під фарбування. Візьміть шпалери, що імітують тканинну поверхню. Чим більше буде «переплетення ниток», тим краще. Подібний результат можна отримати і при використанні рідких шпалер або фактурної штукатурки.
4
Коли стіни висохнуть, їх можна прикрасити. Наприклад, розписати за допомогою трафарету - намалювати витончений кований паркан, що нагадує про будиночках у французьких провінціях. На стінах з боків також через трафарет намалюйте фігурні рамки для фотографій. Робіть їх різного розміру, домальовуйте завитки і дрібні квіти. Рамки можуть бути чорними або кольоровими, але важливо, щоб кожна рамка була однотонною. У них можна буде приклеювати фотографії та малюнки, постійно змінюючи «експозицію». Причому навіть без картинок такий розпис буде прикрашати лоджію.
5
Якщо площа лоджії дозволяє, поставте невеликий металевий столик круглої форми, з гнутими ніжками. Знайдіть стільці або табуретки в такому ж стилі.Впишеться в інтер'єр і плетені меблі. Поверхня столу можна прикрасити мозаїкою, а на стільці покласти невеликі подушки з різнобарвного бавовни. Якщо на лоджії зовсім мало місця, замість столу покладіть прямо на підлогу великі квітчасті подушки, на яких можна буде сидіти.
6
Інтер'єр в стилі прованс немислимий без живих квітів. Повісьте на лоджії кріплення для горщиків з рослинами. Прямо на підлозі встановіть глиняні горщики з квітами. Залиште декілька кашпо натурального кольору, решта покрийте соковитою фарбою, що поєднується з гамою всього інтер'єру.