Як зробити диванчик

Своїми руками можна зробити абсолютно все, аж до м'яких меблів. Наприклад, саморобний диван не тільки прикрасить інтер'єр, заощадить гроші, але і стане предметом нескінченної гордості, викликаючи захоплення гостей. А зробити його простіше, ніж ви думали.
Інструкція
1
Для виготовлення дивана знадобиться брус перерізом 70х50 мм, меблевий щит, поролон, гобелен, блискавка довжиною 210 см для чохла і 3 блискавки для подушок довжиною 70 см. Каркас конструкції складається з рами (вона буде зроблена з бруса) розміром 70х210 см, яка спирається на чотири ніжки з того ж бруса.
2
Зробивши каркас, беріться за виготовлення спинки. Спочатку зробіть її каркас (за принципом виготовлення каркаса рами). Каркас спинки потрібно жорстко зафіксувати за допомогою металевих куточків. Не варто робити кут нахилу спинки занадто крутим, керуйтеся власними уподобаннями.
3
Далі для зручності встановіть на рамі дивана грати, попередньо врізавши в каркас п'ять поперечних брусків для стійкості всієї конструкції. Можна взяти решітку від старої панцирної металевого ліжка і прикріпити її до рами металевими скобами.
4
Тепер можна зайнятися виготовленням м'якої частини дивана.З листів поролону і гобелена виготовте дві великі основи товщиною 15 см і довжиною 210 см. Їх ширина відповідає ширині спинки і сидіння дивана. З'єднайте їх довгою роз'ємною блискавкою. До основи дивана сидіння кріпиться за допомогою декоративної стрічки, яку можна пошити з гобелена і стрічки-липучки. Частина стрічки кріпиться меблевими цвяхами до каркасу дивана в декількох точках, а інша частина пришивається до чохла в відповідних точках.
5
Із залишків поролону зробіть великі подушки, помістивши їх таким же чином в гобеленові чохли на блискавці. От і все, диванчик готовий. Описане просте рішення виготовлення диванчика в домашніх умовах можна доповнити: наприклад, зробити ящики для білизни. Для цього потрібно підняти підставу на 25 см від підлоги і встановити напрямні вздовж або поперек в залежності від вільного простору.