Як зробити диван з трави на своїй ділянці

Сад - це місце, де ми можемо насолодитися природою і свіжим повітрям, забути про міський шум, курній атмосфері і про нескінченному транспортним потоці. А ще приємно посидіти на траві, насолоджуючись ароматами трав і співом птахів. Чудовим місцем для такого відпочинку послужить диван з трави, який також стане ландшафтним акцентом на вашій ділянці.
Вам знадобиться
  • - грунт; - дерен або рулонний газон; - лопата; - тачка; - молоток; - скоби.
Інструкція
1
Створення незвичайного дивана з трави почнемо з надання купі землі початкової грубої форми за допомогою лопати, мотики та інших відповідних інструментів. Для хорошого результату обов'язково слід ретельно утрамбувати ґрунт. Опрацювати деталі можна, використовуючи кельму і шпатель. Під час роботи грунт повинен бути вологим.
2
Далі вимірюємо великі деталі дивана і вирізаємо відповідні шматки дерну або рулонного газону. Потім вирізаємо деталі поменше і розміщуємо все на своїх місцях. Укладаємо якомога щільніше, між частинами дерну не повинно залишатися зазорів. У місцях, де вітер або дощ може змістити "оббивку" дивана, потрібно встановити скоби.Скоби повинні проникати крізь дернової шар досить глибоко в грунт.