Як зробити дисковод

Створити віртуальний дисковод можна за допомогою спеціального додатку - емулятора оптичних дисководів. Вона дозволяє зробити віртуальний привід на комп'ютері, що імітує справжній і дозволяє завантажити в нього віртуальні диски.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - програма емуляції дисків.
Інструкція
1
Завантажте програму Virtual CloneDrive для створення віртуального дисковода, для цього перейдіть за посиланням http://www.slysoft.com/en/virtual-clonedrive.html. Запустіть інсталяційний файл. Під час установки виберіть типи файлів, з якими буде працювати програма.
2
Проставте прапорці біля потрібних типів і натисніть «Далі». У наступному вікні натисніть на кнопку «Продовжити». Після закінчення установки в нижньому правому куті екрана натисніть на значку програми правою кнопкою миші і виберіть пункт «Налаштування». Зі списку в пункті «Кількість дисків» виберіть потрібне число приводів для емуляції, натисніть «ОК». Створення приводу завершено.
3
Зробіть дисковод за допомогою програми Deamon Tools. Завантажте програму по посиланню http://www.disc-tools.com/download/daemon. Запустіть інсталяційний файл і встановіть програму емуляції дисків на комп'ютер.
4
Перезавантажте комп'ютер, щоб зміни вступили в силу.У правому нижньому кутку екрану знайдіть значок програми. Клацніть по ньому правою кнопкою кнопкою миші, виберіть пункт Virtual CD / DVD-ROM. У меню виберіть пункт «Привід», в наступному вікні команду «Монтувати образ». Щоб додати віртуальний привід, виберіть пункт меню «Кількість дисків» і встановіть потрібне вам число. Дочекайтеся, поки програма виконає створення віртуального дисковода.
5
Скористайтеся додатком Alcohol 120% для створення приводу, для цього завантажте додаток за посиланням http://websofthelp.ru/news/131-alcohol-120.html. Після установки і запуску програми привід буде створений автоматично. Переконатися в його наявності ви можете, перейшовши у вікно «Мій комп'ютер».
6
Щоб відрізняти віртуальний привід від фізичного, ви можете на свій розсуд змінити для нього букву диска. Для цього треба зайти в програму і виберіть створений дисковод, клацніть по ньому правою кнопкою миші, виберіть пункт «Змінити букву диска». У вікні зі списку виберіть потрібну і натисніть "ОК".