Рада 1: Як зробити дискотеку

Дискотека - відмінний спосіб повеселитися з близькими і друзями. При цьому необов'язково йти в нічний клуб, адже танцпол можна влаштувати і у себе вдома.
Інструкція
1
Для початку вам потрібно визначитися з кількістю осіб і темою дискотеки. Наприклад, можна влаштувати тематичний свято, на якому буде звучати музика певного напряму (Dream, House) або присвячена якомусь співаку або групі (тоді на вечорі повинен бути підібраний відповідний репертуар).
2
Другим етапом буде підготовка приміщення. Якщо ви влаштовуєте дискотеку будинку, то краще виділити під це окрему кімнату, заздалегідь винести звідти меблі.
3
Найголовніше на дискотеці - хороша музика. Тому необхідно заздалегідь дістати професійне музичне обладнання, яке можна взяти в оренду у компаній, які займаються організацією свят. Там же можна найняти і професійного діджея.
4
Якщо ви вирішили обмежитися ноутбуком і колонками, то тоді діджеїти доведеться вам. Щоб танці були веселими, а свято йшов без збоїв, заздалегідь підготуйте плей-лист з піснями. Професійні діджеї рекомендують також завести окрему папку з красивими повільними композиціями і хітами, які популярні в даний момент. При виборі музики враховуйте вік і пристрасті своїх гостей.Якщо сумніваєтеся - ставте ретро 80-х. Як правило, це безпрограшний варіант.
5
Подбайте про світло. Його також можна взяти в оренду в спеціалізованих компаніях, а також зробити самостійно, шляхом звичайних новорічних гірлянд. Можна також тематично декорувати стіни.
6
Заздалегідь подбайте про меню вечора і напоях - до приходу гостей все повинно бути розкладено по стравах, а напої охолоджені.
7
При організації дискотеки вдома не забувайте, що люди не можуть постійно танцювати, тому подбайте про місце, де ваші друзі зможуть просто посидіти і поспілкуватися.
8
Дискотека не обов'язково повинна обмежуватися танцями. Можна придумати конкурси і смішні змагання, які можна проводити в перервах між танцювальними забігами.
9
Влаштовуючи вечір вдома, не забувайте і про сусідів. Не вмикайте музику так, щоб вас чув весь двір і пам'ятайте, що час гучних гулянь в нашій країні обмежується строком до 23.00.