Як зробити диск мультимедійним

мультимедійний диск це носій, на який записані відео- або аудіофайли. У мультимедійного CD / DVD присутній меню, через яке користувач може відкрити записані дані. Для створення такого носія використовуються спеціалізовані програми.
Інструкція
1
Залежно від типу записуваних файлів, слід вибирати відповідну утиліту. Якщо ваша мета - створення барвистого меню для диска з відео, скористайтеся програмою DVDStyler. На відміну від більш складних інструментів, які використовуються професіоналами, дане додаток має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і велика кількість можливостей для створення яскравого і зручного інтерфейсу.
2
Скачайте DVDStyler з офіційного сайту розробника. Запустіть інсталятор і зробіть установку, слідуючи що з'являються на екрані. Запустіть утиліту за допомогою ярлика на робочому столі або меню «Пуск» - «Всі програми».
3
Після старту програми пункт параметри для створення майбутнього диска. Введіть будь-яке ім'я для проекту, вкажіть розмір носія і якість зображення в Video. Натисніть «Далі».
4
На наступній сторінці виберіть вподобаний шаблон і натисніть Ok. Вам відкриється вікно редактора.Виберіть схожий фон для меню за допомогою вкладки «Фонові зображення». У вкладці «Кнопки» підберіть підходящі клавіші для управління елементами меню.
5
Закінчивши налаштування зовнішнього вигляду, перейдіть в розділ «Менеджер файлів» і завантажте відео для запису. Щоб налаштувати дії, які буде відбуватися при натисканні на відповідну кнопку, скористайтеся контекстним меню «Властивості». Якщо хочете записати створене меню і файли на диск, клікніть по клавіші «Прожиг» і дочекайтеся закінчення операції.
6
Для створення меню автозапуску з можливістю відтворення аудіо, скористайтеся багатофункціональної утилітою Autoplay Media Studio. Програма працює аналогічним DVDStyler чином, однак має безліч додаткових налаштувань.
7
Створіть новий проект у вікні програми за допомогою клавіші Create a new project, введіть тип створюваного проекту. У редакторі створіть фон і кнопки, використовуючи вбудовані або власні зображення. Фоновий малюнок можна створити, вибравши Page - Properties - Background. Кнопки створюються при натисканні меню Object - Button.
8
Щоб задати кнопці дію, у вікні редактора двічі клікніть по ній лівою клавішею миші. Налаштуйте параметри відображення і вкажіть шлях до файлу, який вона буде відкривати.Щоб клавіша автоматично відтворювала аудіо, перейдіть у вкладку Quick Action - Action to run, виберіть Play Multimedia. В поле File to play виберіть потрібний файл. Натисніть Ok.
9
Після закінчення створення меню перейдіть до компіляції проекту через пункт Publish - Build. Щоб відразу почати пропалення, клікніть Burn data CD / DVD. Щоб зберегти файл проекту, виберіть Hard drive folder.