Як зробити дірки на джинсах

Практично у кожного з нас в гардеробі знайдуться старі джинси, які вже не підходять для повсякденного носіння, а викидати улюблені штани не хочеться. В даному випадку в зношені джинси можна вдихнути нове життя, якщо зробити на них модні дірки.

 


Чому рвані джинси ніколи не вийдуть з моди?


Недбалі і злегка пошарпані джинси з проглядає колінами - це вічна класика міського стилю, яка ніколи не вийде з моди. Прихильність до рваним джинсам обумовлена ​​наступними причинами: 1. Постарілі джинси роблять образ карколомним і сексуальним. Всього кілька дірок, оголюються ноги в незвичних місцях, стають об'єктом для притягання чоловічих поглядів.

 2. Рваний денім вдало поєднується практично з будь-яким верхом: блузкою, футболкою, майкою, толстовкою, піджаком і т.д.

 3. Зробити модні дірки можна на будь-яких, навіть старих і поношених джинсах, які після перетворення перетворяться в стильний предмет гардероба.


Як самостійно зробити дірки на джинсах?На перший погляд здається, що зробити дірки на джинсах простіше простого, проте щоб вони виглядали як дизайнерська задумка, а не як слід від падіння, доведеться докласти певних зусиль.


Покрокова інструкція: 1. Для початку необхідно підібрати відповідні штани.Бажано, щоб вони були трохи зношеними - природний знос робить волокна тканини більш м'якими, тому джинси легко рвуться в потрібному напрямку.

 2. Далі за допомогою крейди позначаємо місця для майбутніх дірок. Робити це краще, надівши штани на ноги.

 3. Підкладаємо під штанину будь-яку тверду поверхню (наприклад, брусок або дерев'яну дошку) і акуратно проробляємо отвори в намічених місцях за допомогою бритви, канцелярського ножа або ножиць. Краї дірки обробляємо наждачним папером або пилою, щоб надати їм вигляду природною потертості.

 4. Робимо потертості на колінах, кишенях і краях брюк - це додасть образу натуральність і цілісність.

 5. Потім приступаємо до обробки діагональних рядків матеріалу, надаючи їм поношений вигляд за допомогою пилки.

 6. На діряві ділянки наносимо відбілювач, скориставшись щіткою або губкою. Дана процедура додасть джинсам постарілий вид. При бажанні хлорний розчин можна дрібними крапельками нанести по всій довжині брюк.

 7. Далі джинси слід попрати, щоб закріпити ефект відбілювача. Робити це необхідно в холодній воді, використовуючи низьку швидкість віджиму.

 8. Останній крок - це зміцнення рваних місць, який дозволить джинсам прослужити ще багато років. Якщо ж цього не зробити, то дірки швидко розійдуться і втратять свій модний і стильний вигляд. Для зміцнення досить зробити кілька акуратних стібків з усіх боків декоративного отвори.