Як зробити динамік телефону голосніше

Від гучності динаміка вашого стільникового телефону залежить, наскільки добре будуть чутні мелодії дзвінка, будильника, а також музика, якщо ви слухаєте її з мобільного телефону. У деяких телефонах динамік є недостатньо гучним, і власники шукають спосіб зробити його звук голосніше - і це дійсно можна зробити через інженерне меню мобільного телефону, яке викликається спеціальним кодом, в залежності від типу прошивки.
Інструкція
1
Наприклад, якщо вам потрібно викликати інженерне меню V800i, введіть на клавіатурі телефону код * # 9646633 #. У меню, виберіть розділ «Аудіо». Ви побачите три основних налаштування звуку в телефоні - нормальний режим його використання, режим гучного зв'язку і режим навушників або гарнітури.
2
Виберіть зі списку «Нормальний режим» і відкрийте підрозділ «Мікрофон». Цифрові значення в даному підрозділі визначають гучність мікрофона - вони відповідають тому рівню гучності, який ви можете змінити в звичайних настройках звуку в звичайному меню. Всі параметри гучності - від нуля і до шести - ви можете донастроіть в інженерному меню, підбираючи відповідний рівень гучності телефону на кожне числове значення.
3
Чим більше буде гучність динаміка, тим менше буде чутливість мікрофона. При тихому звуці динаміка ви можете посилити чутливість мікрофона. Наприклад, встановіть наступні значення на кожен рівень гучності:
Гучність 0 - 255

Гучність 1 - 235

Гучність 2 - 215

Гучність 3 - 205

Гучність 4 - 195

Гучність 5 - 185

Гучність 6 - 175
4
Після всіх налаштувань натисніть кнопку «Встановити». Переконайтеся, що на мікрофон не налаштована зайва чутливість - в іншому випадку при розмові виникатиме ефект луни. Потім потрібно вказати гучність інших аудіопристроїв телефону за таким же принципом через інженерне меню.
5
Є ще один незвичайний спосіб відрегулювати гучність динаміка - для цього вам буде потрібно касетний магнітофон і сам мобільний телефон. Відкрийте відділення для касет в магнітофоні і покладіть телефон динаміком під магнітофонну голівку. Увімкніть магнітофон в електричну мережу і натисніть Play, а потім включіть музику на телефоні. Це допоможе посилити звук з динаміків.