Як зробити динамік на телефоні?

Практично всі мобільні і багато DECT-телефони обладнані вбудованою системою гучного зв'язку. Але у провідних апаратів така функція нерідко відсутня. Домашній майстер, знайомий з електронікою, може додати зовнішній спікерфон практично до будь-якого провідного телефону.
Інструкція
1
Візьміть будь-який непотрібний касетний магнітофон. Відкрийте його, відключіть екранований кабель від універсальної (не стирається!) Головки, подовжити його і виведіть назовні. Переріжте в зручному місці будь-який з проводів, що йдуть до електродвигуна механізму протягування стрічки таким чином, щоб з'єднання можна було в подальшому в будь-який момент швидко відновити. Ретельно заізоліруйте з'єднання і місця перерізання проводів. Зберіть магнітофон.
2
Візьміть феритовий стрижень, призначений для магнітної антени средневолнового радіоприймача. Обмотайте його декількома шарами ізоляційної стрічки, а потім поверх неї намотайте близько двох тисяч витків тонкого дроту в емалевою ізоляції (для порівняння, котушка магнітної антени зазвичай має близько ста витків). Поверх обмотки намотайте ще кілька шарів ізоляційної стрічки, попередньо вивівши обидва кінці дроту.
3
Підключіть оплетку екранованого кабелю до одного кінця дроту, центральну жилу - до іншого. Ізолюйте місця з'єднання один від одного, а потім примотати їх до котушки ще кількома шарами ізоляційної стрічки.
4
Увімкніть магнітофон в режим відтворення. Зніміть трубку на дротовому телефонному апараті і спробуйте знайти на його корпусі точку, при знаходженні датчика в якій з динаміка магнітофона чітко чути гудок. Якщо такої точки немає, значить, в телефоні використана бестрансформаторная розмовна схема, і точку піднесення датчика доведеться шукати на трубці.
5
Регулювання гучності таким чином, щоб не виникала акустична зворотний зв'язок. При необхідності, розмітити магнітофон подалі від мікрофона трубки (для цього може знадобитися додатково наростити кабель).
6
Якщо виникне необхідність знову використовувати магнітофон за прямим призначенням, переробіть його назад, адже універсальну головку і двигун ви залишили на місці.