Як зробити динамік голосніше

Якщо ви зовсім недавно придбали стільниковий телефон, але його робота не повністю вас влаштовує, а саме - невелика гучність динаміка, То цю неприємність можна виправити. Виправляється вона за допомогою редагування налаштувань в інженерному меню. Ту ж операцію вам можуть виконати в салоні стільникового зв'язку, але за певну суму грошей.
Вам знадобиться
  • Стільниковий телефон Sony Ericson V800 або V800i.
Інструкція
1
Для того щоб змінити налаштування аудіо в телефоні, необхідно зайти в інженерне меню. Введіть * # 9646633 # - ви автоматично потрапите в інженерне меню телефону - виберіть розділ «Аудіо».
2
Виберіть будь-який з 3 представлених режимів, який максимально вам не подобається своїм звучанням: «нормальний», «гучномовець» або «навушники».
При переході в будь-який з 3 режимів, перед вами з'являться пункти меню, значення яких можна змінити:
- мікрофон;
- мова;
- тон клавіатури;
- мелодія;
- звук.
3
Виберіть будь-який пункт меню, який вас цікавить. У кожному пункті буде 7 значень гучності. Для кожного визначено своє значення. Ось ці значення вам варто поміняти для збільшення гучності динаміка. Значення складаються з кількості одиниць.Кількість одиниць в кожному значенні побудовано за принципом драбинки, постійно додаються.
4
Також можна змінити налаштування таким способом: після введення коду інженерного меню, необхідно вибрати розділ «Аудіо» - виберіть один з 3 режимів - пункт «Мова».
5
Перед вами з'явиться список значень від «рівень 0» до «рівень 6». Вам буде потрібно змінити «рівень 6». Необхідно змінити дані цього пункту - максимально можливе число 255. Але звук, вище 236 одиниць, є шкідливим для самого динаміка і призводить до швидкої поломки.
6
Натисніть «ОК» - два рази «Назад» - кнопка «Оновити». Перезавантажте телефон і перевірте зміни.