Як зробити динамічний диск

Для створення томів, розташованих відразу на декількох розділах і для підвищення ступеня збереження даних рекомендують використовувати динамічні диски. створити такі диски можна за допомогою стандартних функцій ОС Windows.
Вам знадобиться
  • - Partition Manager.
Інструкція
1
Підключіть жорсткий диск, який потрібно перетворити в динамічний, до вашого комп'ютера. Увімкніть цей ПК і дочекайтеся закінчення завантаження операційної системи. Відкрийте меню «Пуск» і перейдіть в панель управління.
2
Виберіть меню «Система і безпека» і перейдіть до підменю «Адміністрування» (ОС Windows Seven). Клацніть лівою кнопкою миші по ярлику «Керування комп'ютером». Знайдіть в лівій колонці підміню «Сховище» і розгорніть його. Перейдіть до пункту «Керування дисками".
3
Тепер клацніть правою кнопкою миші по іконці жорсткого диска, тип якого необхідно змінити. Виберіть пункт «Перетворити в динамічний диск». Зверніть увагу, що необхідно змінювати тип всього жорсткого диска, а не одного з його розділів. Виберіть вінчестер, який потрібно перетворити, і натисніть кнопку «Ок». Тепер натисніть кнопку «Перетворити» і підтвердіть запуск цієї операції.
4
Якщо ви хочете перетворити жорсткий диск, на якому встановлена ​​операційна система, то краще спочатку зберегти важливі для вас дані. Для цього скористайтеся функцією копіювання диска, наявної в програмі Partition Manager. Запустіть цю утиліту і виберіть пункт «Режим для досвідчених користувачів».
5
Тепер відкрийте меню «Майстра» і виберіть параметр «Копіювання жорсткого диска». Виберіть вінчестер, копію якого потрібно створити, і натисніть кнопку «Далі». Вкажіть нерозмічену область другого жорсткого диска. На її місці будуть створені копії розділів першого вінчестера. Натисніть кнопку "Далі".
6
Щоб завершити процес підготовки до копіювання, натисніть кнопку «Готово». Відкрийте меню «Зміни» і клацніть по пункту «Застосувати зміни». Підтвердіть запуск процесу копіювання жорсткого диска. Обов'язково перевірте скопійовані дані.