Як зробити димар для газового котла

Якщо ви вирішили зробити димохід, То обов'язково правильно зробіть схему. Конструкція димоходу повинна бути прорахована до дрібниць. Помилки в конструкції можуть привести до сильного задимлення.
Інструкція
1
Основною характеристикою димоходу є матеріал. В даний час великою популярністю користуються димоходи, виконані з кислостійких нержавіючої сталі в яку доданий молібден. Однак для печі або каміна, в яких димові гази не мають підвищеної кислотності, можна використовувати звичайну цеглу.
2
Найкраще форму димоходу робити в вигляді циліндра. Димохід повинен мати мінімальну кількість кутів. В хорошому димарі практично не з'являються відкладення на стінках.
3
Розмір визначає діаметром, а також висотою конструкції. Перша характеристика обчислюється виходячи з потужності обладнання, ширини його вихідного отвору, а також виходячи з кількості перешкод на шляху диму. Висота димоходу повинна повністю відповідати будівельним нормам. При цьому враховує висота будівлі, тип даху, а також габарити сусідніх будівель. При виконанні проектування обов'язково потрібно дотримуватися вимог до горизонтальнихділянках димоходу. Довжина не повинна бути більше 1 метра, так як тепле повітря рухається вертикально, а не горизонтально. В іншому випадку виникнуть проблеми, пов'язані з поганою тягою і підвищеним відкладенням сажі на цій ділянці.
4
при підключенні котла до димоходу часто виникають проблеми невідповідності діаметрів. Для вирішення проблеми можна використовувати редукційний перехідник. Зона з'єднання обладнання з димоходом обов'язково повинна бути оброблена спеціальним герметиком. Подальша збірка димоходу проводиться по ходу конденсату, тобто з розширенням вгору. Таким чином, конденсат не виходитиме на зовнішню стінку труби.
5
Димохід з цегли потрібно збирати відповідно до проекту. Кожен камін або піч потребує індивідуальної кладки, яка повинна бути прописана по верствам. Намагайтеся мінімізувати шорсткості на внутрішніх стінках і стежити за герметичністю споруди.