Як зробити диктофон

Ремонт диктофона найкраще довірити професіоналам сервісних центрів вашого міста, однак, при виникненні несерйозних несправностей, ви можете полагодити пристрій самостійно. Не забувайте також про послуги гарантійного ремонту.
Вам знадобиться
  • - технічна документація диктофона;
  • - доступ до Інтернету.
Інструкція
1
Встановіть причину несправності в роботі диктофона. Переконайтеся, що вона не полягає в розрядженому акумуляторі, нестачі пам'яті і так далі. Поломка може бути викликана несправністю програмного забезпечення, в цьому випадку вам необхідно звернутися до продавця, якщо гарантійний термін на товар ще не вийшов. В інших випадках віднесіть пристрій до сервісного центру або спробуйте змінити програму прошивки самостійно.
2
Скачайте програму прошивки (найкраще, звичайно ж, користуватися офіційними програмним забезпеченням) для вашої моделі диктофона. Разом з програмою прошивки або на сторінці її завантаження повинна бути детальна інструкція стосовно вашої моделі, слідуйте її вказівкам, оскільки для диктофонів різного покоління передбачена різна послідовність перепрошивки.Також зверніть увагу на дату її випуску.
3
Попередньо перед процедурою перепрошивки пристрою створіть резервні копії знаходяться в його пам'яті файлів. У разі якщо ви хочете довірити перепрошивання або усунення інших несправностей професіоналам, вибирайте сервісні центри виробника, якщо такий варіант можливий у вашому випадку. Зв'яжіться з представниками компанії в даному регіоні і з'ясуйте адреси сервісних центрів, що працюють з диктофонами даної марки.
4
У разі якщо ви не знайдете сервісних центрів від виробника, зверніться до пунктів ремонту мобільних телефонів, попередньо переконавшись в наданні гарантії на подальше функціонування пристрою після усунення неполадок в його роботі. Не займайтеся самостійним ремонтом механічних несправностей в диктофонах, оскільки даний вид техніки має дуже багато тонкощів у своїй конструкції.