Як зробити дієтичне морозиво

Не всі ризикують є висококалорійну їжу. Тоді рецепт морозива низькій калорійності буде доречний. До того ж, його можна приготувати в будь-який час року.
Вам знадобиться
  • Нежирний сир, можна магазинний - 150 гр.
  • Низькокалорійний 1% кефір - 150 гр.
  • Бананові плоди - 130 гр.
  • Ізюм для начинки - 15 гр.
  • Вода - мінералка - 50 мл.
  • Порошок какао - 9 гр.
Інструкція
1
Спочатку перемішайте рідкі компоненти. Знежирений сир відрізняється саме цією характеристикою. Він добре поєднується з іншими компонентами. Але після додавання кефіру він стане ще більш рідким. Але не забувайте, що готова суміш дійсно дуже нагадує підтале морозиво, навіть більше, ніж компоненти, які додають за класичним рецептом. Хоча через особливості сиру і кефіру продукт здається більш густим.
2
Тепер додайте в суміш банан. Після його додавання можна скористатися міксером, але цей рецепт цікавий тим, що його може реалізувати будь-який, не маючи обладнання. Багато хто любить натуральні шматочки. Але якщо ви перемішаєте банан блендером, то з'явиться відчуття, що в суміш додана ваніль. Також банан робить суміш густішою, а грудочки, характерні для сиру і кефіру, розчиняються.
3
У нас залишилося не так багато компонентів.Ізюм можна додати, розмішавши ложкою, щоб він не концентрувався в одному місці. Втім, і його можна подрібнити, і тоді морозиво забарвиться в бузковий колір. Але можна додати родзинки цілим, а колір створити, подрібнивши суміш після додавання какао. Краще додавати справжній подрібнений порошок - ви побачите, як покращиться фактура морозива. Та й мінеральна вода не стане здаватися чимось незрозумілим. Після перемішування розлийте суміш по формочках і сховайте в морозильну камеру.