Як зробити діаграму

Дуже часто потрібно наочно представити результати розрахунків, зведені в таблиці, оскільки цифри самі по собі не дуже наочні. Для цього на підставі таблиць робляться діаграми, що дозволяють представити отриману цифрову інформацію у вигляді барвистих і наочних графіків. Діаграми можуть мати самий різний вигляд - лінійні, кругові, кільчасті і ін. Одним з найбільш доступних способів зробити діаграму є використання вбудованого в популярні електронні таблиці Excel Майстра діаграм.
Інструкція
1
Створіть таблицю, для цього потрібно ввести дані в осередку. Формат ячеек - числовий або текстовий задається в меню Формат. Тут ви також можете вибрати точність представлення даних - кількість знаків, що відображаються після коми.
2
У меню Вставка виберіть пункт Діаграма. На екрані монітора з'явиться перше вікно Майстра діаграм, в якому вам буде запропоновано вибрати вид діаграми. Діаграма буде створена всього за чотири кроки. Всі поточні зміни відображаються в режимі реального часу в вікні Майстра діаграм.
3
Наступним кроком програма запропонує вам вибрати діапазон даних, який виділяється за допомогою курсору.В поле діапазону майстер запропонує вам свій діапазон, але в разі необхідності, його можна скорегувати вручну, вказавши координати верхнього лівого і правого нижнього кута поля значень.
4
Параметри діаграми можна задати в наступному вікні. Тут можна вказати, слід ль розмістити на діаграмі легенду, змінити кольори, розмістити написи, дати назву діаграмі і її осях. На цьому етапі можна також задати розміщення таблиці даних в поле діаграми.
5
Заключний, четвертий крок, дозволить вам вибрати місце, де буде розміщена діаграма - на тому аркуші, де розташована таблиця або на окремому аркуші.
6
Ви також можете відкоригувати вашу діаграму - змінити її тип, розмір, відформатувати її за своїм бажанням.