Як зробити діагностику комп'ютера

Незважаючи на те, що оновлення технічної складової комп'ютера деякі користувачі вважають зайвим, можна з упевненістю сказати про необхідність виконання цієї операції. Знайомство з «залізом», як правило, настає при поломки або постійно повторюваних збоях в роботі системи. Грамотно виконана діагностика з подальшим виправленням майбутніх поломок приведе вас до стабільної багаторічної роботи вашого комп'ютера. Єдиний помічник в цій справі - підходяще програмне забезпечення.
Вам знадобиться
  • Програма SiSoftware Sandra Lite
Інструкція
1
причиною діагностики комп'ютера є періодичні збої в роботі, наприклад, часта перезавантаження комп'ютера. Це може стати причиною втрати інформації з вашого жорсткого диска, а це найчастіше проблема №1 у користувачів персонального комп'ютера. Також причиною може служити пломбування системного блоку фахівцями магазину, в якому був придбаний комп'ютер. Розкритий системний блок означає втрату гарантії, а спеціальні програми дозволяють аналізувати вміст системного блоку і відображати його у вигляді докладного звіту.
2
Відмінне рішення для проведення комплексної діагностики комп'ютера представляє програма SiSoftware Sandra Lite. Вона складається з комплексу тестів і бенчмарків, так званих тестів на продуктивність. Програма дозволяє провести тестування, виявити явні порушення в роботі системи, а також дає поради щодо виправлення знайдених проблем. Ця утиліта є безкоштовною для некомерційного використання, що підходить практично будь-якому користувачеві домашнього комп'ютера. Особливість таких програм - велика база даних по характеристикам складових компонентів системного блоку.
3
Після запуску програми перейдіть до вкладки «Пристрої», перед вами з'явиться список всіх пристроїв вашого комп'ютера: Від головного компонента (материнської плати), до компонентів менш важливих для точної роботи системи (порти і пристрої зв'язку). Для запуску тесту окремого пристрою двічі клацніть лівою кнопкою миші по значку пристрою. У вікні, почнеться процес діагностики. Якщо під час діагностики будуть помічені відхилення в роботі, програма видасть попередження в кінці підсумкової таблиці, вказавши на виправлення даної проблеми.Після проведення тестування всієї системи ви сміливо можете виробляти оновлення «заліза» або хоча б знати, від якого пристрою можна чекати першої поломки.