Як зробити діадему своїми руками

У діадеми багато представниць прекрасної статі відчувають себе принцесами і королевами. Нескладно зробити це прикраса самим. Процес дуже цікавий, розвиває творчі здібності майстрині.

Починаємо створювати ексклюзивне прикрасаВ якості основи підійде дріт. Можна робити діадему на основі з товстого дроту, зігнувши її по формі голови або з металевого обруча для волосся. Пластмасовий обруч брати не рекомендується, так як ця річ досить тендітна і може зламатися. Для створення прикраси своїми руками необхідні наступні інструменти і матеріали:

- дріт № 0,3 з ніхрому;
- обруч;
- бісер;
- намистини або перли;
- кусачки.

Для початку візьміть дріт і відріжте від неї кусачками 25 сантиметрів.
Спочатку зробіть окремі деталі діадеми, а вже потім з'єднайте їх певним чином.


Складіть цей шматок навпіл і через два його кінця просмикніть намистину, підтягнувши її наверх. Покрутіть п'ять разів дріт під бусиной. Замість намистини можна використовувати перли.

Рассоедините два кінці дроту і візьміть бісер. Тепер потрібно одягнути на кожен з цих кінців по п'ять штук.Необхідно кожну бісеринку протягати наверх до намистині або перлині.

У результаті повинна вийти фігура, що складається з намистини на вершині і двох шматків дроту, на кожному з яких одягнене по п'ять штучок бісеру.

Тепер потрібно зробити петлю. Для цього знову перекрутити дріт кілька разів. Вийде петля з красивою біжутерії. Знову з'єднайте разом обидва кінці дроту, насадити на них намистину. Потім знову розведіть обидва кінці дроту в різні боки і надіньте на кожну зі сторін вже по вісім бісеринок.

Зробіть з дроту петлю. Одна частина діадеми готова. Це - її перша деталь.

Продовжуйте створювати діадему своїми руками. Відріжте від дроту шість шматків по 20 сантиметрів. Першу намистину надіньте, як в попередньому випадку, перекрутити дріт, складіть обидва кінці разом і нанизайте на них по 10 бісеринок. Вийшли шість деталей другого виду.

продовжуємо творитиЩоб зробити красиву діадему, необхідно ще зовсім трохи попрацювати.
Діадема останнім часом стала стильним і модним прикрасою.
Залишилося зробити третій вид деталей. Знову відріжте дріт, але вже по 15 сантиметрів шість шматків.Першу намистину нанизайте на обидва кінці дроту, потім її знову перекрутити і на кожну з двох ніжок дроту одягніть по три бісеринки.

Щоб зробити до кінця чарівне головна прикраса, залишилося з'єднати і зв'язати воєдино всі деталі.

Візьміть обруч і рівно посередині закріпіть на ньому першу деталь. Тепер симетрично справа і зліва від цієї деталі прикріпіть, чергуючи, шість складових діадеми другого і третього видів.

Візьміть шматок дроту побільше (приблизно 60 см) і обкрутить їм всю діадему з однієї до іншої сторони. Можна брати по перлині, протягувати їх через цей дріт, щоб вони виявилися на лицьовій стороні прикраси.

Якщо застосовувати в роботі перли, паєтки, стрази, то можна створити весільну прикраса. Його дівчина зможе одягнути і коли буде обручається з коханим.