Як зробити дезодорант в домашніх умовах

Домашні засоби по догляду завжди були в ходу у прекрасних дам. Багато жінок вміють робити різні маски, тоніки і крему. А хто-небудь може зробити дезодорант в домашніх умовах?

Сучасній людині досить складно уявити своє життя без дезодорантів і антиперспірантів. Лікарі всього світу категорично висловлюються щодо цих коштів. На їхню думку, дезодоранти негативно впливають на організм. Аргументуючи це тим, що в них міститься шкідливі речовини, що провокують розвиток ракових захворювань. Не дивно, що все частіше люди шукають інші способи боротьби з запахом поту. Чудовою альтернативою продукції заводського виробництва є народні засоби. Антиперспірант можна приготувати самостійно. Переваги такого дезодоранту очевидні: безпека і натуральність компонентів в його складі.

На сьогоднішній день існує безліч рецептів, приготування антиперспіранти в домашніх умовах. Це дозволяє кожній людині вибрати оптимальний варіант.

восковий дезодорант

Розтоплений віск змішують з рафінованим оливковою олією. Для додання дезодоранту приємного запаху додають кілька крапель улюбленого ефірного масла. Отриману суміш переливають в контейнер, ставлять в темне прохолодне місце.Антиперспірант можна використовувати після того, як він застигне.

натуральний дезодорант

Кукурудзяний крохмаль перемішують з содою і маслом чайного дерева. Для отримання твердого дезодоранту необхідно використовувати кокосове масло. Переливають отриману масу в ємність і ставлять в прохолодне місце. Антиперспірант можна використовувати приблизно через два дня.

содовий дезодорант

Підігріте кокосове масло ретельно перемішують з харчовою содою. Потім додають ефірні масла на свій смак. Переливають в контейнер і залишають до тих пір, поки суміш добре застигне.

дезодорант антисептик

Розтоплене на водяній бані кокосове масло змішують з ефірними (чебрецю, лаванди і розмарину) і додають касторове. Через пару днів дезодорант можна використовувати.

Дезодорант для ніжної шкіри

Розтоплене кокосове молоко змішують з бджолиним воском і білою глиною. Потім додають масла розмарину і ши. Починають використовувати після застигання.

Дезодорант від Клеопатри

Рецепти краси від Клеопатри використовують і в даний час. За її рецептами можна приготувати і дезодорант. Основним його інгредієнтом є масло з виноградних кісточок.Його змішують з маслами чайного дерева і розмарину. Термін зберігання такого антиперспіранти не більше трьох місяців. Тому не варто готувати його про запас.

Багато жінок, що випробували на собі натуральні дезодоранти, більше ніколи не повертаються до тих, які продаються в магазині.