Як зробити дівчині сюрприз

«Як зробити дівчині сюрприз?» - питання, постійно мучить чи не кожного представника сильної половини. Питання, звичайно, складний ... але тільки для чоловіків. Адже будь-яка дівчина точно знає, який сюрприз і коли вона хотіла б отримати!
Якщо зібрати воєдино всі можливі варіанти, то найбільш вдалими будуть наступні (чоловіки, записуйте!):
Інструкція
1
Романтичний вечір наодинці (в ресторані, на березі, в лісі біля багаття - в залежності від того, як ваша дама любить проводити час). Головне, щоб був присутній елемент несподіванки, свічки, віддані очі і ніжні руки.
2
Екстрім (стрибок з парашутом, катання на водних лижах, поїздка на харлеї, коні, віслюку, американські гірки, альпінізм). Тут головне - більше адреналіну, щоб запам'яталося на все життя!
3
Потрібний подарунок. Протягом місяця-двох уважно слухайте, про що говорить дівчина - рано чи пізно в її мови обов'язково проскочить фразочка на кшталт: «Яка класна собачка! Давно мріяла про таку! »Або« Шалене постільна білизна! Мені б таке! ». Тоді не промахнетеся, і зробити сюрприз буде дуже просто!
4
Відпочинок. Будь-якій жінці приємна турбота.Тому ваша пропозиція не мити посуд цілий тиждень, путівка на курорт або абонемент в спа стане неймовірно приємним сюрпризом!
5
Нестандартний підхід. Сюди можна віднести всі стандартні подарунки, піднесені нестандартним способом ... Ось тут вже включається фантазія і кожен творить, як може! Хто свічками викладає визнання в любові, хто пісні співає під вікном, хто знімає фільм про свою любов, хто наповнює ванну цукерками ... Загалом, хто на що здатний!