Рада 1: Як зробити дівчині незабутній подарунок

Квітами і коробкою цукерок жінок в наш час не здивуєш. Куплені в магазині побутова техніка, косметика або прикраси - речі, звичайно, приємні, але в більшості випадків такі подарунки нічого не говорять про почуття чоловіка до жінки. Особливо якщо жінка хоче, щоб супутник її життя проявив оригінальність. Оригінальний подарунок - те, що потрібно вашій дівчині!
Інструкція
1
Зробити саморобку своїми руками. Повірте, ваша друга половинка розтане, якщо ви піднесете їй аплікацію у вигляді сердечка (нехай навіть виконану в дитсадівському стилі) або намальовану листівку (хоча б в Фотошопі і роздруковану в найближчому фотосалоні).
2
Романтична вечеря при свічках влаштувати зовсім не складно. Якщо ви не відрізняєтеся кулінарними здібностями і у вас немає знайомого шеф-кухаря, то можете замовити вечерю в найближчому ресторані. В цей день вам потрібно опинитися вдома раніше своєї коханої, навести в квартирі порядок, розігріти всі смаколики, запалити свічки, включити легку романтичну музику, одягнутися як в день весілля ... Любов і визнання вашої супутниці життя гарантовано.
3
Похід в кіно, театр, виставку або музей (бажано на прем'єру) теж може стати відмінним оригінальним подарунком, особливо, якщо ваша дівчина - натура витончена і близька до мистецтва.
4
Якщо ви живете в завантаженому ритмі (а хто в ньому зараз не живе?), То пікнік на природі може стати відмінним незабутнім подарунком для вас обох. Особливо, якщо ви живете в великому місті і рідко вибираєтеся за його межі. Походи в ліс, на каток, в парк - з того ж розряду. Потрібно просто дати шанс відпочити, розслабитися і не думати про проблеми бодай один день.
5
Ванна з пелюстками троянд, посібник з масажу, м'яка і ніжна губка - і спа-салон на дому готовий. Звичайно, домашню студію краси можна замінити на похід в справжній салон, але вашу ніжність, турботу і увагу не замінить ніяка кудесница-масажистка.
6
Якщо ви виявили в собі талант художника, співака, музиканта або поета, можна створити оригінальний твір мистецтва, присвячене вашої дамі серця. Почувши серенаду, яку ви співаєте під балконом о дванадцятій годині ночі, ваша друга половинка напевно ще раз закохається в вас (звичайно, будьте обережні, тому що на сусідів це може призвести інше враження).
7
Пам'ятайте, як у фільмі «Брюс всемогутній» заголовні герой залишав різні знаки своїй дівчині? Ніщо не заважає вам вчинити так само.Звичайно, змусити зграю голубів викласти ім'я коханої вам навряд чи буде можливим, але написати фарбою на асфальті «Дорога, я тебе люблю! З днем ​​народження! »Може будь-яка людина, не обтяжений містичною силою.
8
Прогрес не стоїть на місці і до ваших послуг всі досягнення людської думки. Можна зняти відео- або фото- привітання, записати аудіо з поздоровленням або віршем власного твору. Зрештою, можна звернутися на радіо чи телебачення і привітати свою улюблену в прямому ефірі.
9
Станьте для своєї коханої добрим чарівником і приготуйте на честь неї вечір фокусів. Весь реквізит, природно, потрібно приготувати заздалегідь, а найголовніший подарунок прибережіть наостанок. Це може бути будь-яка дрібниця, про яку вона давно мріє, або щось глобальне, наприклад, квитки на Чорне море.
10
Ця рада стане в нагоді тим, хто до сих пір не зробив пропозицію своїй дівчині. А яка дівчина не мріє про те, щоб це сталося по-особливому? Скористайтеся будь-яким з перерахованих вище способів, щоб в фіналі в якості подарунка вимовити заповітні слова.