Як зробити дівчині комплімент

Комплімент - це двигун будь-яких відносин, ділових, дружніх і, особливо, любовних. Це особливий жанр зі своїми стилістичними і психологічними законами.
Інструкція
1
Доречність. Якщо у дівчини тонкий смак і розвинене почуття гумору, не варто читати сентиментальні повісті, виписуючи звідти чавунні шаблони на кшталт: "Твої очі, як два озера". Занурюватися в надра любовної лірики минулих епох - хороший варіант, якщо у дівчини розуму палата. Така оцінить рядки з "Іліади", "Пісні пісень" або Омара Хайяма. А якщо подруга горда, як гірський орел, але нехитра, як свіжопофарбована табуретка, то на слові "Твої груди, немов дві пухнасті хризантеми" може нанести тяжкі тілесні ушкодження.
2
Оригінальність. Якщо думаєте, що ви перший чоловік, який порівнює цю дівчину з травневої трояндою, то ви помиляєтеся. Навіть якщо вона не чула цей вираз в реальності, то вже точно зустрічала його в любовних романах і, напевно, приміряла ролі сентиментальних героїнь на себе. Якщо ви все ж зважилися на героїчний подвиг і вишкребли з десяти кілограмів сентиментального чтива двісті двадцять кучерявого виразів на всі випадки життя, то варто приберегти їх для подружки, яка цими романами живе і дихає.Порівняння з однією з героїнь і буде для неї найкращим компліментом.
3
Формула. Комплімент - це коли чоловік захоплюється тим, що жінка хоче в собі побачити. Добудовувати її мрії до закінченого образу. Якщо дівчина - громадський працівник, то доречно буде поміркувати на тему її прекрасного майбутнього, згадавши її прекрасні ділові та організаторські якості. Звичайний комплімент-порівняння передбачає зіставлення дівчата і нікого ідеального образу, з яким вона собі звіряє. Хороший комплімент - це та правда, яка будить фантазію і викликає репліки на кшталт: "А чому ти так думаєш? А коли ти це зрозумів? А ти не жартуєш?"
4
Емпатія. Уміння співпереживати, відчувати потреби другої половинки - це той золотий якість, яке цінують жінки в чоловіках. Саме емпатія допомагає вибрати найбільш доречні слова і зробити комплімент індивідуальним, чи не шаблонним. Взагалі будь-який комплімент - це показник того, наскільки добре чоловік розбирається в своїй половині. Припустимо, чоловікові вона нагадує "маленьку гарненьку овечку". Але дівчина, яка за родом занять відчуває себе пастухом або сторожовим собакою нетямущого стада, може образитися "овечкою".І тільки в тому випадку, якщо чоловік уловить її невисловлене бажання бути слабкою і оберігається, комплімент приживеться.