Як зробити дівчині кар'єру

Питання побудови кар'єри хвилюють багатьох. Чому ж чоловікам частіше вдається вирватися вперед? Давайте розберемося в типових жіночих помилках при побудові кар'єри.

Чому часто жінки менш успішні в побудову кар'єри, ніж чоловіки? Справа в тому, що вони допускають чимало помилок. Давайте розберемося, в чому саме вони полягають і як їх уникнути.


Занадто часті вибачення - ознака не ввічливості, а слабкості. По крайней мере, в діловому світі це саме так. Тим більше, не варто починати з вибачень ділові листи і серйозні переговори. Якщо ж дійсно вибачитися потрібно, краще зробити це мимохідь, не акцентуючи на цьому особливої ​​уваги. Якщо ж ви вибачаєтеся постійно і за себе, і за інших, то вам просто перестануть довіряти. Адже слабкість і невпевненість довіри не заслуговують.


Ще одна помилка жінок - вони дуже часто питають дозволу що-небудь зробити: висловитися, доповнити, посперечатися. Не варто так робити. Якщо у вас є що сказати і ваша точка зору здається вам вірною - говорите відразу, без передмов. Це ознака рішучості і, як не дивно, компетентності. Принаймні люди сприймають це саме так.


Якщо вже ви займаєте свою посаду, значить, у вас абсолютно рівні права з іншими колегами. І ніхто не може диктувати вам умови, щось дозволяти або забороняти. З таким настроєм ви будете здаватися людиною, до думки якого прислухатися просто необхідно.


Не бійтеся претендувати на бажану посаду, навіть якщо у вас, на вашу думку, недостатньо досвіду і знань. Ризикнути точно варто. У гіршому випадку нічого не зміниться. А в кращому - ви отримаєте те, що так пристрасно бажаєте. А знань і досвіду наберетеся вже в процесі роботи.


Якщо ви віддаєте перевагу співпрацювати, а не змагатися - зайняти більш високу посаду вам буде не просто. Якщо ж не прагнути сподобатися всім навколо і бачити в колегах не тільки друзів, а ще й суперників, шанси бути поміченою значно зростуть.


Сприймати себе як бренд більше властиво чоловікам. Так само, як і активно займатися саморекламою. Жінки частіше мовчки і спокійно виконують свою роботу, замість того, щоб частіше ділитися з оточуючими своїми успіхами. Але ж часто думка про вас формується у людей виходячи з того, що ви самі розповідаєте про себе.Не соромтеся хвалитися своїми діловими якостями, умінням вирішувати складні питання і непрості завдання.


Якщо ви прислухаєтеся до цих порад, побудувати запаморочливу кар'єру вам стане набагато простіше. І ви не просто доженете, а впевнено переженете колег-чоловіків.