Як зробити дівчинку в 2018 році

Народження дитини перейшло з розділу «Чудо» в «Планування». Зараз заздалегідь можна визначити знак зодіаку, точну дату народження, генетичний фон і навіть вибрати стать дитини.
Інструкція
1
Рішення народити дитину - одне з найважливіших у вашому житті. З цього моменту ви будете думати про себе в другу чергу і намагатися дати багато вашому чаду. Ви ще не завагітніли, але вже уявляєте собі малюка, його очі, маленькі ручки, ямочки на щічках. І звичайно, ви вже визначилися з підлогою дитини.

Всі способи зачаття можна умовно розділити на групи:
1. Штучні

2. Перевірені батьками, але не підтверджені дослідженнями

3. Розрахункові
2
До штучних методів відносять:
Американський метод сортування і виділення сперматозоїдів необхідного статі - надійність близько 90% по відношенню до дівчаток і 70% - хлопчиків. Передімплантаційна генетична діагностика - надійність 100%. Якщо вибір статі принциповий, найкраще вдатися до цих способів, вони є найнадійнішими.
3
Всі перераховані нижче методи є скоріше рекомендаційними. Вони спрацьовують в більшості випадків, але не дають гарантій.Дослідженнями вони не підтверджені, і генетики дивляться на них зі скептицизмом. Проте, багато пар користуються і підтверджують дієвість методів. Результат їх залежить від багатьох факторів: здоров'я батьків, правильний розрахунок часу, облік всіх ризиків.
4
Перевіреним часом:
1. Зачаття, орієнтоване на день овуляції. Хочете дівчинку - проведіть запліднення за 2-3 дня заздалегідь і більше не займайтеся сексом. Потрібно хлопчик - в день овуляції.

2. Утримайтеся від сексу протягом 2-3 місяців. Результатом буде малятко. Ще краще ввести партнера в стресовий стан.

3. Підкладіть перед заплідненням хустку або кепку, щоб зачати дівчинку або хлопчика, відповідно.

4. За 2-3 місяці до зачаття почніть дотримуватися дієти. Натрієво-калієву, щоб народити хлопчика і кальцієво-магниевую для народження дівчинки.
Дієту потрібно дотримуватися строго, обом батькам і дотримуватися її ще близько місяця після настання вагітності. Даний спосіб показаний не всім мамам, так як може призвести до порушення здоров'я. Незбалансоване харчування завдасть шкоди організму, а результату можна і не досягти, якщо ви хоч трохи відхиліться від програми.

5. Спринцювання до початку статевого акту: лужне - хлопчик, кислотно / оцтове - дівчинка. Проконсультуйтеся обов'язково з гінекологом заздалегідь.
5
Розрахункові методи:
1. Методика японського вченого Йонаса. Заснована на розрахунку фаз місяця. Тут враховується фактор ризику народити малюка з генетичним порушенням. Дослідження підтвердили результативність методики в 85 - 98% випадків. Проте, для повноцінного розрахунку необхідно звернутися в спеціальні агентства.

2. Шляхом ділення віку партнерів на період відновлення крові (у жінки кожні 3 роки, у чоловіків - 4), виявляється залишок, який і визначає стать дитини. Приклад: дружині 26 років, чоловікові 31 рік.

26: 3 - залишок 2

31: 4 - залишок 3

3> 2, значить, народиться хлопчик.

Але слід врахувати: якщо резус фактор матері негативний, результат зворотний. Якщо один з партнерів піддавався переливання крові або був викидень, поранення, проводите розрахунки від дати події.
6
Яким би методом ви не скористалися, стать майбутньої дитини не впливає на його любов до вас і щастя стати батьком.