Як зробити дівич-вечір

Зараз нареченої рідко плачуть напередодні весілля, як це було прийнято раніше, але, тим не менше, традиція проводити дівич-вечір не зникла, а лише набула нового значення. Присутність чоловіків на цьому святі як і раніше не передбачається, але тепер цей вечір в колі подруг можна провести так, як цього захочеться винуватиці торжества.
Інструкція
1
З огляду на, що дівич-вечір - це своєрідне прощання з вільним життям, наречена може дозволити собі трохи розслабитися, згадати з подружками веселі моменти, вдосталь потанцювати і відпочити. Крім того, це прекрасна можливість обговорити ще раз всі етапи майбутнього весілля, наприклад, придумати, як буде проходити викуп. Сценарій дівич-вечора краще намітити заздалегідь, не сподіваючись на те, що все само складеться без попередньої підготовки. Неважливо, буде це вечір в кафе або виїзд на природу, а може і похід в лазню. Все залежить від бажань і можливостей нареченої.
2
Дівич-вечір краще провести не напередодні весілля, а за кілька днів до неї, так як безпосередньо перед торжеством і у нареченої, і у її подружок занадто багато інших занять.
3
У разі великої кількості друзів, багато з яких не знайомі один з одним, можна влаштувати і кілька девичников.Один, наприклад, для колег, а інший - для найближчих вам людей, але ж є ще родичі і улюблені сусідки. А що робити, якщо у вас всього одна найближча подружка? Це означає лише те, що ви прекрасно проведете дівич-вечір удвох. Адже вам ніколи не буває нудно разом. Не варто лише запрошувати на вечір дівчат з боку нареченого, щоб не довелося протягом усього свята контролювати кожне сказане слово.
4
Взяти на себе організацію дівич-вечора можуть і самі подружки нареченої. Тоді тут винуватицю торжества чекають всілякі сюрпризи. Головне, щоб вони були приємними.
5
Якщо дівич-вечір планується в квартирі, то слід потурбуватися про частування для гостей і оформленні приміщення. Запрошення на вечір лунають заздалегідь або про нього повідомляється в усній формі. На дівич-вечорі наречена може дозволити собі будь-який наряд в залежності від ситуації. Ніяких правил в цьому випадку не існує.
6
Крім розваг і частування на такому святі прийнято дарувати невеликі сувеніри, причому як від подружок нареченої, так і навпаки.