Як зробити дитячу рамку в Фотошопі

З розвитком цифрових технологій у людей з'явилася додаткова можливість реалізувати свій творчий потенціал і прикрасити будинок незвичайними речами. Щоб отримати фотографію, тепер не обов'язково відносити плівку в проявлення. Досить мати вдома комп'ютер і принтер. А якщо є бажання, можна оформити фото, застосувавши до нього оригінальні ефекти.
Інструкція
1
Щоб зробити дитячу (та й будь-яку іншу) рамку для фотографії в редакторі Adobe Photoshop, не витративши при цьому багато сил і часу, скористайтеся готовими скрап-наборами. Це позбавить вас від необхідності промальовувати деталі самостійно, адже щоб вміло справлятися з мишею, потрібні тренування і неабияку терпіння. З планшетом це робити набагато простіше, але є він не у кожного.
2
Скрап-набори представляють собою колекцію тематичних картинок, що дозволяють створити композицію в певному стилі. Кожен елемент знаходиться на прозорому шарі, і його можна використовувати в тому місці зображення, яке підказує вам ваше почуття смаку і стилю. Знайти такі колекції можна з легкістю в мережі інтернет на ресурсах з додатковим контеном для програми Photoshop.Наприклад, на сайті Allday (allday.ru) їм присвячений цілий розділ.
3
Розпакуйте набір з архіву в окрему папку. Запустіть редактор і створіть нове полотно відповідного масштабу. Помістіть на новий шар фотографію дитини, щоб орієнтуватися, куди і який елемент потрібно додавати. Відкрийте для перегляду папку із завантаженою колекцією і починайте вставляти на полотно сподобалися вам елементи. Додавайте кожну нову деталь на новий шар. По-перше, це позбавить від необхідності починати роботу заново, якщо на певному етапі ви допустите помилку, по-друге, допоможе створити ефект «над рамкою /« під рамкою », по-третє, дозволить застосовувати різні ефекти до окремих фрагментів, а не до зображення цілком.
4
Основними командами в роботі будуть «Скопіювати» і «Вставити» .Щоб масштабувати додане зображення, клацніть по шару з деталлю правою кнопкою миші і виберіть у спадному меню команду «Вільне трансформування». Елемент буде поміщений в рамку, позначену курсивом, підведіть курсор миші до одного з країв або кутів цієї рамки і потягніть його в потрібну сторону. Щоб зберегти пропорції, утримуйте Shift на клавіатурі.Для повороту фрагмента підведіть курсор до будь-якого кута виділення і дочекайтеся, поки курсор прийме вигляд напівкруглої стрілки.
5
Повторний клік правою кнопкою миші по редагованої області допоможе вибрати режим трансформування. Щоб завершити роботу з деталлю, двічі клацніть лівою кнопкою миші по робочій області. За потреби скористайтеся фільтрами і опціями з меню «Зображення». Коли закінчите розміщувати деталі своєї рамки, об'єднайте всі шари і збережіть готове зображення в потрібному для вас форматі. Якщо плануєте повернутися в майбутньому до редагування дитячої рамки в Фотошопі, виберіть формат, який підтримує зберігання шарів, наприклад, PSD.