Як зробити дитячу паличку феї з новорічного дощику

Новорічні клопоти з дітьми завжди приємні для батьків, а гарний костюм, доповнений красивими аксесуарами, порадує будь-яку дитину. Найчастіше, дівчинки на ранках у дитячому садку постають в ролі чарівних фей або сніжинок. І тут ніяк не обійтися без чарівної палички. Зробити її своїми руками досить просто.

Матеріали для чарівної паличкиСпочатку важливо вирішити, наскільки така паличка повинна бути. Природно, красивою і блискучою. Даній вимозі повністю відповідає новорічна мішура, фольга і дощик, якими завжди прикрашають новорічну ялинку. Дощик буде красиво майоріти при русі дитини, тому саме його використання - це безпрограшний варіант.

Ось, що вам знадобиться для виготовлення чарівної палички для феї:

- звичайна фольга, яка використовується на кухні;
- срібна мішура;
- дощик, теж сріблястий;
- паличка (можна взяти просту паличку від повітряної кульки);
- скотч, щоб фіксувати деталі;
- ножиці.
Можна проявити фантазію і розширити список елементів - це може бути необхідним для створення єдиного дизайну плати і палички, інших аксесуарів.

Як зробити чарівну паличку?Для початку вам знадобиться будь-яка паличка. Можна взяти гілочку дерева потрібного розміру, паличку від повітряної кульки, довгий олівець або запозичити у чоловіка невелику частину вудки (якщо він захоплюється риболовлею). Потім обрану паличку потрібно акуратно обернути фольгою і зафіксувати скотчем. Важливо, щоб паличка була повністю покрита матеріалом. Однак намагайтеся це робити акуратно, так як фольга досить легко рветься.

Наступним кроком буде безпосередньо дощик. Їм також потрібно обмотати паличку, а ось як саме, повністю або по спіралі так, щоб була видна блискуча фольга, підкаже Ваша фантазія. Кількість дощику ви визначаєте самі. Дизайн залежати від того, наскільки довгий шлейф Вам потрібен і чи потрібен взагалі. На кінцях дощик краще спочатку закріпити нитками, а потім зверху зафіксувати скотчем. Якщо шлейф все-таки вирішено зробити, то кінчик дощику краще зав'язати ниткою, щоб в найвідповідальніший момент він не зміг розпуститися.

З будь-якої яскравої мішури на столі викладіть зірочку або сніжинку потрібного розміру, форму якої також необхідно зафіксувати нитками. Закріплювати потрібно кожен з кутів фігури.Можна спочатку зробити її з тонкого дроту, а потім обмотати мішурою. Такий варіант допоможе зірочці або снежинке краще тримати форму. Кріпити дощик краще також, використовуючи скотч.
Паличка готова. Можна сміливо йти на свято.

Вибираючи дощик для палички феї, зверніть увагу на основні кольори костюма, щоб комплект виглядав закінченим. Ваша дитина буде радий такому нехай, маленькому, але дуже красивому подарунку. Крім того, зробити цей маленький шедевр своїми руками можна разом з чадом, що ще більше порадує малюка.