Як зробити дитячу машинку

Іграшки з підручних засобів нерідко подобаються дітям навіть більше, ніж покупні. І це зрозуміло: іграшка робиться разом з мамою або татом, дорослі вкладають в неї частину своєї душі. І такої іграшки вже точно ні в кого немає. Матеріал для виготовлення іграшкової машинки завжди знайдеться будинку або у дворі.
Вам знадобиться
  • - сірникова коробка;
  • - клей ПВА;
  • - клей «Момент» або будь-який універсальний;
  • - кольоровий скотч або залишки самоклеющейся плівки різних кольорів;
  • - 4 невеликі кришки від пляшок або бульбашок;
  • - шматок дроту або в'язальний спиця;
  • - шило;
  • - ножиці;
  • - ніж.
Інструкція
1
Відкрийте сірникову коробку. З кришки зробіть кабіну, з коробки - кузов. Для цього кришку досить поставити вертикально і приклеїти її до найменшої частини коробки. Нижні лінії кабіни і кузова повинні бути на одному рівні, інакше буде проблематично поставити машину на колеса.
2
Викроїте дно кузова. Можна спочатку накреслити все робили на папері. Кузов оклейте зовні і зсередини. Виріжте 2 прямокутника, рівних площі дна. Наклейте їх всередину коробки і знизу. Виріжте смужку, довжина якої дорівнює периметру, а ширина - висоті кузова.Наклейте її на внутрішню частину кузова. Для зовнішньої його частина виріжте таку ж смужку, тільки без однієї короткої сторони.
3
Кабіну почніть обклеювати з верхньої площині. Прямокутник повинен бути трохи більше, щоб можна було наклеїти його на межі коробки. Такий же прямокутник приклейте знизу. Для бічних сторін виріжте стрічку, ширина якої дорівнює висоті кабіни, а довжина - периметру без задньої стінки. Для задньої стінки виріжте прямокутник висотою від верху кабіни до кузова. Зробіть зі скотчу або плівки іншого кольору віконця - маленькі квадратики. Можна зробити і двері, наклеївши на бічні частини кабіни прямокутники.
4
Шилом проколіть наскрізь кабіну. Проколи повинні знаходитися на відстані приблизно 0,5 см від нижньої лінії, приблизно на середині кабіни. Точно такі ж проколи зробіть на кузові, відступивши від задньої лінії це ж відстань. Розмір дірочок повинен бути таким, щоб туди вільно увійшла поволока.
5
Відріжте від шматка дроту 2 осі. Довжина їх повинна бути трохи більше ширини машинки, щоб туди можна було прикріпити колеса, і ще залишився зазор. Вставте шматки дроту в отвори на кабіні і кузові.Змастіть кінці клеєм і приклейте пробки від маленьких пляшок зовнішньою стороною назовні.