Як зробити дитячу корону

Для того щоб зробити своїми руками корону принцеси для маленької дівчинки, необхідно намалювати ескіз узору на папері, виконати його з дроту і бісеру і прикрасити намистинками.
Вам знадобиться
  • - дріт;
  • - бісер;
  • - намистинки;
  • - волосінь.
Інструкція
1
Намалюйте ескіз корони, яка буде пов'язана з дроту і бісеру. Для цього зробіть малюнок половини вироби, наприклад, правої частини виробу. Оскільки основою створення цієї прикраси буде дріт, постарайтеся намалювати візерунок однією лінією, не відриваючи олівця від аркуша паперу. Дотримуйтесь масштаб малюнка.
2
Підберіть дріт для плетіння корони. Вона повинна бути дуже гнучкою, щоб було легко створити завитки, достатньо пружною, щоб добре тримати форму, яку їй надали руками. Крім того, дріт повинна бути тонкою, щоб на неї можна було нанизати бісер. Відзначте середину дроту, намотайте на неї в цьому місці шматочок ізоляційної стрічки або пластиру.
3
Почніть плетіння з середини корони. Нанизуйте бісер на частини корони між переплетеннями в тій кількості, щоб бісеринки щільно слідували одна за одною. У тих місцях, де лінії на малюнку стикаються, протягніть дріт в бісеринку, нанизану на попередній ділянку.Також в місцях переплетення можна використовувати намистинки побільше, наприклад, штучні перли або ограновані намистини з богемського скла. Коли половина корони готова, приступайте до плетіння другої частини. Сховайте кінці дроту в переплетення.
4
Зробіть основу, на якій буде триматися вінець, який ви сплели до цього. Основа складається з дроту, зібраної в кільце. Діаметр кільця повинен бути таким, щоб корона стійко розташовувалася на голові, але не провалювалася на вуха. Прикрасьте кільце основи бісером. Ви також можете нанизати на волосінь намистинки і оповити вийшов шнурком підставу корони таким чином, щоб намистинки розташовувалися з лицьового боку. Не забувайте одягати дріт основи в бісеринки в місцях зіткнення з малюнком вінця. Сховайте кінці дроту і волосіні.
5
Замаскуйте дефекти, які з'явилися під час роботи. Для цього нанесіть гель з блискітками, який використовують для оформлення листівок, на місця, де дріт оголена.